Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

НАНО ТЕЧНОСТ

299 ден со ДДВ
Nano течност за заштита на секаков тип
на екран
Отпорност на масло и отисоци
Нежно допирање
Намена-Мобилни телефони и Таблети

ТОРБИЧКА ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAX CB-02

1200 ден со ДДВ
Водоотпорна високо квалитетна
торбичка за мобилен телефон
Димензија: 21X9X10.5cm
Можност за телефони до 6.0 инчи големина
Тежина : 150 грама
Водоотпорни материјали
Quick release Velcro дизајн 1200

УНИВЕРЗАЛНА ФУТРОЛА GOLEVER ВОДООТПОРНА ЗА МОБИЛЕН 6

290 ден со ДДВ
Водоотпорна футрола за мобилeн
Максимална големина на мобилниот: 6 инчи

ФУТРОЛА IFACE

290 ден со ДДВ
Футрола Samsung A70 iFace
Заштита-360 Степени
Вграден држач-Прстен
Боја-Црна

ФУТРОЛА ЗА ТАБЛЕТ MS TBL-09 7″

350 ден со ДДВ
Кожна футрола за таблет
Модел МС ТБЛ-09 7
До 7 величини
Состав Кожа
Боја црна