Се прикажуваат 1–24 од 83 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА SEVERIN EK 3165

1779 ден со ДДВ
Моќност: 420 W/LED осветлување Варење до 6 јајца истовремено Мерна чаша со игла за пункција Прекинувач за вклучување/исклучување Автоматско исклучување со звучен сигнал Транспарентен и преклоплив капак Материјал 100% без BPA гарантира безбедност
803013

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2106

Original price was: 2829 ден.Current price is: 2399 ден. со ДДВ
Моќност: 1.200 W
Индикатор
Двојна грејна плоча
Нелеплив слој на плочки
Регулатор на температура
Куќиште: пластика и нерѓосувачки челик
24656

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3604

2290 ден со ДДВ
Моќност: 160 W
Ширина: 28.5 cm
Прозорец за гледање
Kонтролни светилки: 2/2
Вклучува 1 ролна фолија
Двојна жица за вакумирање
13546

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ЗАЧИНИ SEVERIN KM 3879

1639 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 50g Принцип на мелење: Диск Куќиште: Нерѓосувачки челик Работи само со прицврстениот капак Можност за мелења: Кафе, семиња, јаткасти плодови
24714

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ CM SEVERIN 2198

Original price was: 2599 ден.Current price is: 2099 ден. со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар на плочата: 30cm
Tемпературата: Прилагодлива
Плоча: Керамичка
Индикатор за подготвеност
Додатоци: Т-вилушка,
Дрвена шпатула
4249

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN FO 2471

Original price was: 3689 ден.Current price is: 3136 ден. со ДДВ
Моќност: 1500W
Отстранлив сад за крем
Нелеплива плоча за палачинки
Материјал на садот: Нерѓосувачки челик
Прилагодлив термостат за загревање
Додатоци: 8 вилушки во боја
Отстранлива заштита од прскање
800559

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN HS 0704

1529 ден со ДДВ
Време на работа 45 min
Сечила Нерѓосувачки челик 35mm
Индикатор: On/Off
Додатоци 2
Регулатор за должина
4 чешли: 3,6,9 и 12 mm
Додатоци: четка
ножици
масло
4330

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3516

1269 ден со ДДВ
Моќност:13 W
Бирање со меморија
Транспарентен капак
Стаклени тегли: 7
Капацитет на тегличка: 150 мл
Пилот светло
5905

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3518

Original price was: 2399 ден.Current price is: 1899 ден. со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Практична Memo вага за белешки
Индикатор со прекинувач ON/OFF
Гумени ногрки што не се лизгаат

800572

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3521

Original price was: 3909 ден.Current price is: 2599 ден. со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Автоматско исклучување
Електронска регулација на температурата
Kонтролно копче Easy-Select со LED дисплеј
800573

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА SEVERIN SM 3584

Original price was: 3869 ден.Current price is: 3299 ден. со ДДВ
Моќност: 450 W/Број на функции: 2 Вид Автоматско пенење млеко Капацитет за пена: 100 ml Капацитет за загревање млеко: 200 ml Pотарачка база: 360° Автоматско исклучување Заштита од прегревање
802726

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ SEVERIN SM 3590

589 ден со ДДВ
Управување со батерии
2 вклучени батерии 1.5V
Максимална брзина од 11.500 rpm/min
Прекинувач за лесно ракување
Делот за матење е од нерѓосувачки челик
11023

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

Original price was: 1349 ден.Current price is: 1147 ден. со ДДВ
Моќност: 5W
Вакуум: 0.3 bar
Вакумска моќност за зип кеси,
канистри и шишиња
Можност да работи со батерии,
со УСБ кабел.
Автоматски процес на вакумирање
24411

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN SM 3736

Original price was: 989 ден.Current price is: 849 ден. со ДДВ
Моќност:170W
Вртежи:20000 rpm/min
Рачка од високо квалитетна пластика
Сечило од нерѓосувачки челик
14161

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN KM 3865

Original price was: 4209 ден.Current price is: 3199 ден. со ДДВ
Мултифункционален сецко 4-во-1
Нож од не’рѓосувачки челик
Четиристран нож на две нивоа
Осветлена ротирачка контрола
Капацитет на садот:500ml
Моќност:400w
Брзини:2
24713

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3707

2729 ден со ДДВ
Моќност: 600 W
Вртежи во минута: 24.000 rpm
Нивоа на брзина: 2
Отстранлив сад од Тритан (без БПА)
Дополнително подесување на пулсот
Интегрирана мерна чаша
Ножот од не'рѓосувачки челик

21053

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3734

Original price was: 3499 ден.Current price is: 2999 ден. со ДДВ
Моќност:500W Брзини:2 Пулс функција Вртежи:22000min. Капацитет на стаклена чаша:1l Куќиште изработено од нерѓосувачки челик Сечило изработено од нерѓосувачки челик Може да се пере во машина за садови Безбедносен отворк Безбедносен прекинувач Кабел за складирање Нелизгачки ногарки
18579

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3735

Original price was: 2469 ден.Current price is: 2099 ден. со ДДВ
Моќност:300W Една брзина Пулс функција Вртежи:20000min. Два сада за блендирање Капацитет на чашите:600ml Чашите се со капак погодни за патување Можат да се перат во машина за садови Куќиште:пластично Сечило:нерѓосувачки челик Чаши изработени од tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор Нелизгави ногари Складирање на кабел Безбедносен прекинувач
16995

ВАКУМСКИ ГОТВАЧ SEVERIN SV 2447

Original price was: 6309 ден.Current price is: 4999 ден. со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет: 6L
Куќиште: нерѓосувачки челик
Отстранлив внатрешен сад
Регулација на температура помеѓу 40-99°C
Звучен сигнал
Тајмер-24-часовен
25527

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА SEVERIN MW 7880

Original price was: 13769 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Моќност на микробранова печка: 800 W Моќност на скара: 1.000 W Нивоа на моќност: 5/Капацитет: 20 L Програми за автоматско готвење: 8 Дигитален мултифункционален дисплеј Тајмер 95 минути/Звучен сигнал/Часовник: 24h Можност за комбинирано одмрзнување и загревање
25526

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3349

Original price was: 2599 ден.Current price is: 2199 ден. со ДДВ
Моќност: 2.000W
Kапацитет: 1.7L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Kуќиште: нерѓосувачки челик
16993

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3473

Original price was: 3699 ден.Current price is: 3159 ден. со ДДВ
Моќност: 2200W/Капацитет до: 1 L Температура: од 40°C до 100°C Прилагодливо време на топлење: 1-15 min Одржува топлина најмалку 30 min Материјал: Нерѓосувачки челик и стакло Осветлени контролни копчиња и LED дисплеј Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување/Звучен сигнал
24662

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3494

Original price was: 1699 ден.Current price is: 1299 ден. со ДДВ
Моќност: 2.200W
Kапацитет: 1.5 L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off

24066

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3498

Original price was: 1699 ден.Current price is: 1299 ден. со ДДВ
Моќност: 2.200W
Kапацитет: 1.5 L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off
20758