Се прикажуваат 1–24 од 49 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4602

1169 ден со ДДВ
Моќност:200W
Сечила од нерѓосувачки челик Брзини:4
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка
Боја:бело-сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4604

1439 ден со ДДВ
Моќност: 200W
Сечила од нерѓосувачки челик
Рачка од нерѓосувачки челик
Брзини:2
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4608

1869 ден со ДДВ
Моќност:400W Тивок DC мотор Отстранлив додаток за блендирање Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4610 G

999 ден со ДДВ
Моќност:200W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја: зелена

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4610 R

853 ден со ДДВ
Моќност:200W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја: црвена

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4616

1027 ден со ДДВ
Моќност:500W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4617 B

1399 ден со ДДВ
Моќност:500W
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја:црна

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4617 G

1399 ден со ДДВ
Моќност:500W
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик Боја:сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4622

949 ден со ДДВ
Моќност:300W
Сигурносен прекинувач Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

1999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W Капацитет на шише: 500 ml Тивок DC мотор Турбо функција LED осветлување Ножеви од нерѓосувачки челик Шише без Бисфенол А

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBX 1000 XE

3150 ден со ДДВ
DC мотор Тивка работа (SilentPower) Капацитет на садот за мешање и месење: 0,6 l Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l Куќиште: Пластика + метал Должина на кабел: 0.8 m Моќност: 1.000 W

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBX 485 QW

2690 ден со ДДВ
DC мотор Тивка работа (SilentPower) Капацитет на садот: 0.8 l Куќиште: Пластика + метал Должина на кабел: 1 m Моќност: 480 W

БЛЕНДЕР РАЧЕН LIDER LHB-125

749 ден со ДДВ
Моќност:400W
Брзини:2
Материјал на рачка:Високо квалитетна пластика
Сечиво:Нерѓосувачки челик
Ергономски и стилски дизајн
Лесно го обработува секое овошје и зеленчук

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4618

895 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Отстранлив пластичен дел за блендирање
Сечила од нерѓосувачки челик
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4619

959 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Сечило:нерѓосувачки челик
Рачка:нерѓосувачки челик
Отстранлива рачка за полесно миење
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN 3731

1499 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Вртежи:16000min
Отстранлив додаток за блендирање
Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Кука за закачување
Боја:бело-темно сива

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN SM 3730

1099 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Вртежи:16000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Материјал:високо квалитетна пластика
Сечило:нерѓосувачки челик,,

БЛЕНДЕР СЕТ ADLER AD 4620

2209 ден со ДДВ
Максимална моќност: 800 W Напојување: 220-240V Поставки за брзини: 2 Пластичен сад: 450 ml Пластична чаша: 750 ml Материјал на: маталка, блендер и сечила од нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР СЕТ SEVERIN SM 3798

2499 ден со ДДВ
Моќност:600W
Контрола на брзина
Турбо функција
Вртежи:13000min.
Отстранлив додаток за блендирање
Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
Сечило изработено од нерѓосувачки челик
Лесно чистење
Лесно подготвување на сосови,супи,шејкови,пијалоци,коктели
Кука за закачување
Додатоци:сецко,маталка,чаша-мерилка со капак
Боја:бела

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1249 ден со ДДВ
Моќност:600w Сад со капацитет од 1л Брзини: 1 Сечила изработени од Нерѓосувачки челик Не лизгачки ногарки Безбедносен систем Иновативен дизајн едноставен за Употреба

БЛЕНДЕР СЕЦКО PHILIPS HR 1393

2299 ден со ДДВ
Сецко Моќност: 450W Капацитет на садот: 0,7L Нож од нерѓосувачки челик Пластичен сад Приклучна моќ: 220-240 V Фрекфенција: 50/60 Hz

БЛЕНДЕР СЕЦКО RUSSELL HOBBS ЕKSPLOR 22220-56

1190 ден со ДДВ
Моќност:70W
Капацитет на сад:500ml(340ml употреблив капацитет)
Сечила:нерѓосувачки челик
Додатоци безбедни за миење во машина
Безбедносен капак за заклучување
Копче за почеток на работа
Нелизгачи ногари,

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN KM 3865

3590 ден со ДДВ
Моќност:400w Мултифункционален сецко 4-во-1 кој заштедува простор Осветлена ротирачка контрола со дополнителна функција на пулсот Брзини:2 Капацитет на садот:500ml Нож од не'рѓосувачки челик Четиристран нож на две нивоа Одвоиви делови за лесно чистење Безбедносно заклучување за да се обезбеди работа само со вграден капак Сите делови што се одвојуваат (сад,капак,лопати) се безбедни за миење во машина за садови

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN UZ 3861

1590 ден со ДДВ
Моќност:260W
Kапацитет на садот:250ml
Пулс функција
Вртежи:3900min.
Сечило од нерѓосувачки челик
Сигурносен прекинувач кој овозможува работа само кога уредот е затворен
Сецкање:кромид,ореви,билки,сирење итн.
Капак за садот