Се прикажуваат сите 22 резултати

Прикажи 9 24 36

АКУМУЛАТОРСКИ МАКАЗИ ЗА ТРЕВА И ОГРАДА BOSCH ISIO 3.6V 1,5Ah

Original price was: 5599 ден.Current price is: 4490 ден. со ДДВ
Li-Ion батерија: 1 x 1,5Ah Време на полнење: 3,5 h Работно време до 50 мин. Должина на сечило: 120 mm Капацитет за сечење: 8 mm Промена на сечилото без клуч Систем против вибрации Прекинувач: On/Off
802755

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР EINHELL GC-ET 4530 SET

3199 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Дијаметар: 300 mm Брзина на ротација: 8800 rpm Затегнување: 230 V/50 Hz Најлонски конец: 1,4 mm/Должина: 10 m Ротирачка глава 180°/4 поставки Алуминиумска телескопска рачка Автоматско напојување/Штитник Комплетен со 3 калеми со конец
803974

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F1000ET

4790 ден со ДДВ
Mаксимална моќност: 1000 W Напојување: 230 V/240 V Вртежи во минута: 7000 o/min Пречник на нит: 1,4 mm Должина на кабел: 35 cm
803023

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F250ET

1590 ден со ДДВ
Број на обртаи: 13000 o/min Моќност: 250 W Напон: 230/240 V-50 Hz Ширина на сечење: 22 cm Пречник на нит: 1,0 mm Должина на кабел: 35 cm
803024

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР FARM F450ET 450W

2890 ден со ДДВ
Број на обртаи: 9600 o/min Максимална моќност: 450 W Напон: 230/240 V-50 Hz Ширина на сечење: 29 cm Пречник на нит: 1,4 mm Должина на кабел: 35 cm
803978

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOCSH ART 26 EASITRIM

Original price was: 2449 ден.Current price is: 2199 ден. со ДДВ
Моќен мотор: 280 W Tежина: 1.8 kg Дијаметар на круг за сечење: 26 cm Брзина на сечење: 12500 m/s Систем на сечење: Глава со конец Конец на глава (калем): 1,6 mm x 4 m Кука за складирање на кабел
21600

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH ART 24 KOMBITRIM

Original price was: 3969 ден.Current price is: 3599 ден. со ДДВ
Моќност: 400W/Тежина: 2.8kg
Дијаметар на круг за сечење 24cm
Брзина на сечење: 12500 m/s
Систем на сечење: Pro-Tap калем
Подесување на висина 80-115cm
Тенок и дебел калем/Дополнителен држач
Подесувачки агол на рачката 90°C
23658

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F 1000 ELN

3990 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Мотор со четки/Метални рачки Површина за косење: до 300 m² Ширина на сечење: 32 cm Прилагодување на висината на сечење: 3 нивоа Висина на сечење: од 25 до 55 mm Волумен на корпа за трева: 35 l Куќиште: 13" (33 cm)
23660

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1000EI

4490 ден со ДДВ
Моќност: 1000W/Напон: 230V-50Hz
Вид на мотор: Индукциски
Куќиште: Метално
Ширина на сечење: 32cm
Висина на косење: 25/40/55mm
Висинско подесување: на 3-нивоа
Волумен до 30 литри
23659

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1200EI 1200W/32SM

5490 ден со ДДВ
Индукциски мотор: 1200 W Интегриран приклучок на рачка Површина за косење: до 300 m² Ширина на сечење: 32 cm Прилагодување на висината на сечење: 3 нивоа Висина на сечење: од 25/40/55 mm Волумен на корпа за трева: 35 l
803976

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1600EI 1600W/32СМ

7490 ден со ДДВ
Индукциски мотор: 1600 W Интегриран приклучок Површина за косење: до 400 m² Ширина на сечење: 38 cm Прилагодување на висината: 5 нивоа Висина на сечење: од 20 до 65 cm Волумен на корпа за трева: 50 l
803977

ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА СО ЛАНЕЦ BOSCH UniversalChain 35 1800W

Original price was: 7999 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Моќност: 1800W/Тежина: 4.2kg
Должина на мечот: 35 cm
Брзина на сечење: 12 m/s
Хромиран ланец: 1.1 mm
Повратна кочница: Quick Stop
SDS систем: Промена на ланец без алат
Резервоар за масло: 250 ml
26128

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ EINHELL GH EH 4245

3490 ден со ДДВ
Моќност: 420 W/Напон: 230 V/50 Hz Брзина на сечење: 3200 rpm Должина на сечило: 510 mm Должина на сечење: 450 mm Дебелина на сечење: 12 mm Растојание на сечила: 16 mm Безбедносен прекинувач
803975

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА AL-KO CLASSIC 3.2 E 900W

Original price was: 5079 ден.Current price is: 4399 ден. со ДДВ
Моќност: 1000W/Тежина: 12kg Вртежи: 2800 min/Напон: 230V Висини на сечило: 3/Нож: 32cm Капацитет на корпа: 35 l Погоднa за тревници до: 250m2 Прилагодливи висини: 23-62mm Куќиште/Корпа: Пластична
6505

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА AL-KO CLASSIC 3.82 CE

Original price was: 8039 ден.Current price is: 6899 ден. со ДДВ
Моќност: 1400W/Тежина: 13kg Вртежи: 3700 min/Напон: 240V Висини на сечило: 3/Нож: 38cm Капацитет на корпа: 37 l Погоднa за тревници до: 500m2 Прилагодливи висини: 20-60mm Куќиште/Корпа: Пластична
25404

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА EINHELL GC EM 1032

3999 ден со ДДВ
Мотор: POWER CARBON 420 W Напон: 230 V/50 Hz Ширина на сечење: 32 cm Брзина на косење: 3500 rpm Прилагодување на висината: 3 нивоа Висини на сечење: 20 - 42,5 - 60 mm Капацитет на корпа трева: 30 l Се препорачува за тревник до 300 m2
25131

МОТОРЕН ТРИМЕР FARM FT52PB 52CC 26MM

6450 ден со ДДВ
Моќност: 1,6 kW Двотактен мотор: 1E44F-5 Ширина на сечење: 44 cm Резервоар за гориво: 1,2 L Едноделно вратило: 1500 mm Mетално сечило (3T) и трими глава Мешавина на гориво бензин: 2T масло Број на обртаи: 7500 o/min Пречник на вратило: 26 mm
803980

МОТОРНА КОСИЛКА FARM FLM42LE

13990 ден со ДДВ
Четиритактен мотор: 2000 W Зафатнина: 99 cc Резервoар за гориво/масло: 0,8/0,45 l Препорачана површина за косење: 800 м2 Капацитет на корпа: 45 l Ширина на косење: 42 cm Позиции за косење: 6 позиции Висина на косење: 2,5-7,5 cm
803979

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH EASY AQUATAK 110

7870 ден со ДДВ
Максимален притисок: 110 bar Моќност на мотор: 1300 W Максимален проток: 330 l/h Максимална температура на проток: 40 °C Должина на кабел: 5 m Должина на PVC црево: 3 m Тежина (без прибор): 3.8 kg
21604

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 130

11990 ден со ДДВ
Мотор: 1.700 W/Млазница: 3 во 1 Притисок: 130 bar/Проток: 380 l/h Макс температура на вода: 40 °C Пумпа полн метал со 3 цилиндри Должина на кабел: 5m/PVC црево: 6m Функција за самовшмукување: 0,50 m Систем за детергент и пена
802758

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК FARM FPP1400E 110БАРИ

6950 ден со ДДВ
Моќност на мотор: 2000 W Номинален притисок: 80 bar Максимален притисок: 110 bar Номинален проток: 5.5 L/min Максимален проток: — L/min Дополнитлна опрема: пиштол и црево
803981

ТРИМЕР ЗА ТРЕВА IKRA RT 2124 DA

Original price was: 2239 ден.Current price is: 1799 ден. со ДДВ
Моќност: 350W
Косен дел: 25cm
Тежина: 2.6kg
Двојна заштита при стартување
Дебелина на конец: 1.4mm
Телескопска рачка
9742