Се прикажуваат 1–24 од 345 резултати

Прикажи 9 24 36

РАЧЕН БЛЕНДЕР MAX HB15BPDD

1199 ден со ДДВ
Моќност DC мотор: 1500W Брзини: 2 / Кабел: 1.2m Додаток за блендирање: Инокс Сечиво: Нерѓосувачки челик Ергономски и стилски дизајн Материјал на рачка: пластика Економичен и долготраен DC мотор

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W Капацитет на вода 300 ml Сад од нерѓосувачки челик Копче за вклучување и исклучување

МИКСЕР MAX HM 4021

959 ден со ДДВ
300W Моќност 3 брзини Турбо функција Маталки од не'рѓосувачки материјал

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 300

989 ден со ДДВ
Моќност: 700w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Рачкa отпорнa на топлина Светилка за вклучено и спремно за работа Автоматски термостат

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

599 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W Капацитет на вода: 200 ml Пластичен сад Копче ON/OF Скриен грејач Лесен за употреба База со кабел

КУЈНСКА ВАГА MAX TS-EK16

699 ден со ДДВ
Кујнски вага за домаќинство Препорака за максимална тежина: 5 kg Извор на енергија: Батерија Тип на приказ: Дигитален дисплеј Индикација за тежина: Дигитален Единица: g, lb, oz Приказ: LCD екран

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1249 ден со ДДВ
Моќност:600w Сад со капацитет од 1л Брзини: 1 Сечила изработени од Нерѓосувачки челик Не лизгачки ногарки Безбедносен систем Иновативен дизајн едноставен за Употреба

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ MAX JB 7021

1589 ден со ДДВ
Моќност: 600w Пластичен сад со капацитет од 1.2л Нелизгачки ногарки Сечила од нерѓосувачки челик Сечила за дробење мраз

МИКРО ПЕЧКА MAX MB 505 ЦРНА

3390 ден со ДДВ
Капацитет на микро печката: 20L
Моќност: 700W
5 нивоа на моќност
вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината)
Тип на контрола: механичка
30 минутен тајмер со звучен сигнал
Отстранлива ротирачка чинија со пречник 245mm
Надворешни димензии: 454 х 220 х 262mm
Боја: црна

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ MAX EB 390 ИНОКС

799 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Максимален капацитет: 1.7l
Автоматски прекинувач со пилот светилка
Скриен грејач
Заштита од прегревање
Заштита од претекување
Ротирачка база 360?за лесно користење
Куќиште од нерѓосувачки челик

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 01 C

1799 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Прилагодлива контрола на температурата
Нелеплива плоча лесна за чистење
Керамичка навлака
Светилка за вклучено и спремно за работ
Куќиште отпорно на топлина
Дијаметар на плочата: 30см
Додатоци: т-вилушка
дрвена шпатула

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

999 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула,

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN 2198

2290 ден со ДДВ
Моќност:1000W
Високо квалитетно пластично куќиште
non-stik обложена тава приближно 30 см
Променлив термостат
on/off свич
Пилот светло
Индикатор подготвен за употреба
Кабел за складирање
Гумени ногарки
Димензии (ШxВxД):350mmx80mmx315mm

МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ MAX MS 3566

1599 ден со ДДВ
Моќност: 300W Брзини: 5 Капацитет на садот: 2.5L Турбо функција Mаталки за мешање: 2 Mаталки за тесто: 2

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX PG 60 C

2499 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Се отвора до 180⁰ Сад за маснотии Автоматски термостат Индикатор за подготвеност Рачки: Бакелит отпорни на топлинa Грил плочи: Керамички нелепливи

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 204

1049 ден со ДДВ
Моќност: 700W Автоматски термостат Индикатор за подготвеност Рачка отпорна на топлина Капак со сигурносна брава Грил плочи: Керамички нелепливи

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 205

1499 ден со ДДВ
Моќност: 920W Автоматски термостат Индикатор за подготвеност Рачка отпорна на топлина Капак со сигурносна брава Отстранливи грил плочи Керамички нелепливи

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 200

1219 ден со ДДВ
Моќност: 800W Капацитет на вода: 270ml Kопче: On/off Време на зовривање: 2 min База: Kабел Ергономска рачка на склопување Куќиште: Нерѓосувачки челик

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 201A ЦРВЕНО

990 ден со ДДВ
Моќност: 650W Капацитет на вода: 270ml Kопче: On/off Време на зовривање: 2 min База: Kабел Куќиште: ABS пластика

ЦЕДАЛКА MAX KL 323 A

590 ден со ДДВ
Моќност:25W
Капацитет на садот:1l
Kонуси за цедење:2
Транспарентен сад за сок
Транспарентен заштитен капак
Кабел кој лесно се складира
Боја:зелена

DOLCE ESPRESO 16 КАПСУЛИ 3X128G INTESO ЕСПРЕСО

310 ден со ДДВ
Кафе со средна јачина, Intenso има арома на тврдо овошје што создава дополнителен ефект на добар вкус. Со топол, зачинет интензитет и навестувања на летни црвени плодови, капсулите Еспресо Интенсо има нежна сложеност што одлично се вклопува во секој дел од денот.

DOLCE GUSTO 16 КАПСУЛИ 3X120G ЕСПРЕСО BARISTA

310 ден со ДДВ
Потекло: Етиопија – Виетнам – Бразил Капсулите се наменети за NESCAFÉ® Dolce Gusto кафематите. Dolce Gusto машината за кафе достигнува притисок од 15 барови, исто како и професионалните машини. Интензивен вкус Арома на: Темна чоколада и Цитруси.

ILLY CUBE IPERESPRESO INTENSO BLUE LUNGO 18

759 ден со ДДВ
Еспресо капсула Illy Classico Lungo има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.