Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ REMINGTON BHT 6250

2995 ден со ДДВ
Издржливост на батерија: 60 min Додатоците се перат Должина на сечење (мин.) 1.5mm Должина на сечење (макс.) 12mm Напојување (LOV) полнење Eлектрично напојување

ТРИМЕР REMINGTON MB 4120 ЗА БРАДА

1295 ден со ДДВ
Број на поставки за должина на сечење:9 Опсег на должина на сечење:0,4-18mm Можност за миење под вода Ножеви од нерѓосувачки челик Вклучени батерии:2xAAA OptiAngle дизајн за максимална удобност и контрола

ТРИМЕР НОС-УШИ REMINGTON PG 180 СЕТ

1490 ден со ДДВ
Подобрување на челични ножеви
Наменето за нос и ушна млазница
Тример за прицврстување
Млазница-чешел (0,5-5mm)
Поставувања за должина на сечењеЧ 0.5
1
2
3
4
5mm
Максимална должина на косата: 5mm
Самоострелни ножеви
Влажно чистење
Моќност: две АА батерии
Ножевите не бараат подмачкување

ТРИМЕР СЕТ REMINGTON NE 3455

995 ден со ДДВ
Тример Anti-Microbial NanoSilver Двострано користење Можност за миење Батерии АА

ФИГАРО REMINGTON CI 1А119

945 ден со ДДВ
19mm барел за тесни дефинирани кадрици Керамичка цевката Подготвен за употреба во 90 секунди Висока топлина 1 температура 190 ?C вклучување/исклучување соLED светло Стојалка за заштита од топлина 1.8m кабел за навртување Автоматски се исклучува по 60 min

ФИГАРО REMINGTON CI 53W

1995 ден со ДДВ
Максимална температура на загревање 210 ?C Поставување на температурата 8 различни подесувања на работната температура Должина на кабел 1.8m Конусена цевка за убави еластични сјајни везички Цевката од керамички слој Брзо загревање 30 секунди Светилката покажува дека уредот е подготвен Автоматско исклучување по 60 min