Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX RACER 18″ 8.0 BLUE

6799 ден со ДДВ
Предна и задна "Caliper" кочница Пластичен украсен штитник за ланецот Заден браник Дизајнирано седиште Помошни тркала Шише за вода со држач Висококвалитетни гуми

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX RACER 18″ 8.0 PINK

6799 ден со ДДВ
Предна и задна "Caliper" кочница Пластичен украсен штитник за ланецот Заден браник Дизајнирано седиште Помошни тркала Шише за вода со држач Висококвалитетни гуми

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX SUPER MOTO 18″ 8.0 BLACK-GREAN

5199 ден со ДДВ
Големина на тркала: 18" Предна и задна "Caliper" кочница Пластичен штитник за ланецот Преден и заден браник Помошни тркала Украсно ѕвонче Предна корпа Шише и држач Висококвалитетни гуми "Wanda"