Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД MAX RUNNER 8.0 29” BLACK GREEN

10529 ден со ДДВ
Метален рам 18″/Висококвалитетни гуми Compass 29"×2.10/Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач/Vader Sport седиште со М6 Qick Release/Дупли Aлуминиумски бандажи/Предна и задна Disk кочница/Средна осовина со затворен касетен систем/Шифтери на преден/зден менувач-Брзо менување Rapid Fire/21 speed/ Полу метални педали со лагери/Заден потпирач
800812

ВЕЛОСИПЕД RAPID PLANNER 29″ ORANGE

12590 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803135

ВЕЛОСИПЕД RAPID PLANNER 29″ SILVER

12590 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803134

ВЕЛОСИПЕД RAPID RIO 29″ LIME

11690 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803133

ВЕЛОСИПЕД VENUM ALESSIO 9.0 29”

14990 ден со ДДВ
Метален рам 18’’ Висококвалитетни гуми Wanda 29×2,10 Предна вилушка со амортизер Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Sport седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи Предна и задна Disk кочница Средна осовина со затворен касетен со среден и заден менувач Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) SHIMANO Полу метални педали со лагери Заден потпирач
802762