Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК SKYTRONIC 178.306

6939 ден со ДДВ
Bluetooth/SD-Card/USB
Излезна моќност: 120W
Дијаметар на midrange: 3
Дијаметар на woofer: 6.5
Фрекфенцвија: 55Hz-20.000Hz
Моќност: 100-240VAC 50/60Hz
Димензии: 305x370x230mm
23655