Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА AL-KO CLASSIC 3.2 E 900W

Original price was: 5079 ден.Current price is: 4399 ден. со ДДВ
Моќност: 1000W/Тежина: 12kg Вртежи: 2800 min/Напон: 230V Висини на сечило: 3/Нож: 32cm Капацитет на корпа: 35 l Погоднa за тревници до: 250m2 Прилагодливи висини: 23-62mm Куќиште/Корпа: Пластична
6505