Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ПЛИНСКО РЕШО ЕДИНЕЧНО NURGAZ

459 ден со ДДВ
Материјал: Метал и пластика Капацитет на плинска боца: 190 гр. Времетраење на една плинска боца: 4-6 часа Без филтер за гас Подесување на Моќност на пламенот Компактно и лесно плинско решо Погодно за употреба во вашиот дом и за патување
24446