Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОНВЕКТОР VAILANT VER 100-3

4889 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Термостат
Идеален за домашна употреба
Дозволена монтажа во купатила
IP24 заштита од капки вода
Не го суши воздухот!
Димензии на конвекторот во см 43х42х8,5
359