Се прикажува 1–24 од 101 резултат

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ОРИЗ SEVERIN RK 2425

3590 ден со ДДВ
Моќност: 650 W
Отстранлив сад од нелеплив слој: 3L
Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
Мерна чаша/Пластичен сад за пареа
Кабел за напојување/Прекинувач On/Off
Функција за одржување на топлина
Димензии (ДxШxВ): 27x28.5x28 cm
20288

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2106

2690 ден со ДДВ
Моќност: 1.200 W
Индикатор
Двојна грејна плоча
Нелеплив слој на плочки
Регулатор на температура
Куќиште: пластика и нерѓосувачки челик
24656

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ЗАЧИНИ SEVERIN KM 3879

1341 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 50g Принцип на мелење: Диск Куќиште: Нерѓосувачки челик Работи само со прицврстениот капак Можност за мелења: Кафе, семиња, јаткасти плодови
24714

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ-ФИЛТЕР SEVERIN KM 3874

2499 ден со ДДВ
Моќност: 100W
Прилагодливо ниво на мелење
Диск мелница од нерѓосувачки челик
Сад за зрна кафе: 100g
Сад за мелено кафе: 150g
Селектор за број на чаши
Копче за почеток
9374

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ CM SEVERIN 2198

2490 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар на плочата: 30cm
Tемпературата: Прилагодлива
Плоча: Керамичка
Индикатор за подготвеност
Додатоци: Т-вилушка,
Дрвена шпатула
4249

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN CM 2199

3791 ден со ДДВ
Моќност: 1.500 W
Индикаторско светло
Регулатор за температура
Отстранлива плоча со нелеплива обвивка
Плоча за скара XXL (дијаметар 38cm)
Куќиште: Брусен нерѓосувачки челик
Додатоци 2 шпатули: за тесто и палачинки
800585

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN FO 2471

3691 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Отстранлив сад за крем
Нелеплива плоча за палачинки
Материјал на садот: Нерѓосувачки челик
Прилагодлив термостат за загревање
Додатоци: 8 вилушки во боја
Отстранлива заштита од прскање
800559

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN HS 0704

1490 ден со ДДВ
Време на работа 45 min
Сечила Нерѓосувачки челик 35mm
Индикатор: On/Off
Додатоци 2
Регулатор за должина
4 чешли: 3,6,9 и 12 mm
Додатоци: четка
ножици
масло
4330

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3516

1199 ден со ДДВ
Моќност:13 W
Бирање со меморија
Транспарентен капак
Стаклени тегли: 7
Капацитет на тегличка: 150 мл
Пилот светло
5905

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3518

1359 ден со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Практична Memo вага за белешки
Индикатор со прекинувач ON/OFF
Гумени ногрки што не се лизгаат

800572

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3521

2691 ден со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Автоматско исклучување
Електронска регулација на температурата
Kонтролно копче Easy-Select со LED дисплеј
800573

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА SEVERIN SM 3587

7990 ден со ДДВ
Tехнологија: Индуксиска Материјал: нерѓосувачки челик, пластика Ротирачко копче 360° со LED индикатор Црвено за топло, Сино за ладно Звучен сигнал за крај Програми за подготовка: 13 Температури од 45 до 65 °C Капацитет на садот: 700 ml
800576

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

1275 ден со ДДВ
Моќност: 5W
Вакуум: 0.3 bar
Вакумска моќност за зип кеси,
канистри и шишиња
Можност да работи со батерии,
со УСБ кабел.
Автоматски процес на вакумирање
24411

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN SM 3736

961 ден со ДДВ
Моќност:170W
Вртежи:20000 rpm/min
Рачка од високо квалитетна пластика
Сечило од нерѓосувачки челик
14161

БЛЕНДЕР СЕТ SEVERIN SM 3793

3890 ден со ДДВ
Моќност: 600W/Напон: 230V Материјал: Пластика, нерѓосувачќи челик Контролер за прилагодување на брзината Турбо функција до 13.000 вртежи во минута Сетот вклучува рачен блендер, сецко, маталка и мерна чаша со капак Ѕиден држач за блендер Прекинувач за исклучување
802545

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN KM 3865

3191 ден со ДДВ
Мултифункционален сецко 4-во-1
Нож од не’рѓосувачки челик
Четиристран нож на две нивоа
Осветлена ротирачка контрола
Капацитет на садот:500ml
Моќност:400w
Брзини:2
24713

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN UZ 3861

1391 ден со ДДВ
Моќност 260W Kапацитет на садот250ml Пулс функција Вртежи3900min. Сечило од нерѓосувачки челик Сигурносен прекинувач кој овозможува работа само кога уредот е затворен Сецкањекромид,ореви,билки,сирење итн.
55

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3707

2241 ден со ДДВ
Моќност: 600 W
Вртежи во минута: 24.000 rpm
Нивоа на брзина: 2
Отстранлив сад од Тритан (без БПА)
Дополнително подесување на пулсот
Интегрирана мерна чаша
Ножот од не'рѓосувачки челик

21053

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3739

2099 ден со ДДВ
Моќност: 300 W/Напон: 230 V Капацитет на сад со капак: 0,6 L Направен од Тритан (без BPA) Материјал: нерѓосувачки челик Број на брзини: 1 Приближно 24.000 вртежи/1 мин. Вкусни и здрави рецепти преку QR код
24070

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3749

1620 ден со ДДВ
Моќност:300W
Една брзина
Пулс функција
Вртежи:24000min.
Два сада за блендирање
Капацитет на чашите:600ml
Чашите се со капак погодни за патување
Можат да се перат во машина за садови
Куќиште:пластично
Сечило:нерѓосувачки челик
Чаши изработени од tritan (Bisphenol-A free)
Безбедносен отвор,

ВАКУМСКИ ГОТВАЧ SEVERIN SV 2447

5991 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет: 6L
Куќиште: нерѓосувачки челик
Отстранлив внатрешен сад
Регулација на температура помеѓу 40-99°C
Звучен сигнал
Тајмер-24-часовен
25527

ВГРАДНА МИКРО ПЕЧКА SEVERIN MW 7880

13491 ден со ДДВ
Moќност 800W
Грил 1000W
Капацитет 8l
Остранлова плоча 24.5cm
Програми 8
Акустичен сигнал 95мин
25526

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3349

1995 ден со ДДВ
Моќност: 2.000W
Kапацитет: 1.7L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Kуќиште: нерѓосувачки челик
16993

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3356

986 ден со ДДВ
Моќност: 1.300W
Kапацитет: 1.2L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off


7502