Се прикажуваат сите 23 резултати

Прикажи 9 24 36

АКУМУЛАТОРСКИ МАКАЗИ ЗА ТРЕВА И ОГРАДА BOSCH ISIO 3.6V 1,5Ah

Original price was: 5599 ден.Current price is: 4490 ден. со ДДВ
Li-Ion батерија: 1 x 1,5Ah Време на полнење: 3,5 h Работно време до 50 мин. Должина на сечило: 120 mm Капацитет за сечење: 8 mm Промена на сечилото без клуч Систем против вибрации Прекинувач: On/Off
802755

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH 2410DW

2190 ден со ДДВ
Максимална моќност: 400 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечило од нерѓосувачки челик Остар нож QuattroBlade со 4 ножеви Додаток сад за мерење и мешање Ергономски обликувана рачка
803631

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH MSM14000

1490 ден со ДДВ
Максимална моќност: 400 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечило од нерѓосувачки челик Остар нож QuattroBlade со 4 ножеви Ергономски обликувана рачка
803638

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH MSM14100

1690 ден со ДДВ
Максимална моќност: 400 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечило од нерѓосувачки челик Остар нож QuattroBlade со 4 ножеви Додаток сад за мерење и мешање Ергономски обликувана рачка
803629

БЛЕНДЕР РАЧЕН BOSCH MSM2410PW

2190 ден со ДДВ
Максимална моќност: 400 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечило од нерѓосувачки челик Остар нож QuattroBlade со 4 ножеви Додаток сад за мерење и мешање Ергономски обликувана рачка
803630

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ BOSCH MMB21POR

4289 ден со ДДВ
Моќност:500W
Брзини:2
Капацитет на садот:2.4l
Пластичен сад со мерна скала
Пулс функција
Можност за кршење на мраз
Должина на кабел:0.90cm
17612

БОЈЛЕР BOSCH ES 010 10L ВИСОКОМОНТАЖЕН

4689 ден со ДДВ
Волумен: 10 l
Греач: 1500 kW
Монтажа: Високо
Димензии на бојлерот: 370х250х410 mm
Изолација(mm):18
Заштита:Стакло-керамика
Надворешен термостат
19049

ВГРАДНА РЕРНА BOSCH HBA74R252E

25719 ден со ДДВ
Мултифункционална фурна: 57L
Каталитичка самочистечка
LCD дисплеј/Тајмер
Вентилатор/Грил
Максимална температура 270 C
Телескопски водилки
Тројно стакло на вратата

20287

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOCSH ART 26 EASITRIM

Original price was: 2449 ден.Current price is: 2199 ден. со ДДВ
Моќен мотор: 280 W Tежина: 1.8 kg Дијаметар на круг за сечење: 26 cm Брзина на сечење: 12500 m/s Систем на сечење: Глава со конец Конец на глава (калем): 1,6 mm x 4 m Кука за складирање на кабел
21600

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ТРЕВА BOSCH ART 24 KOMBITRIM

Original price was: 3969 ден.Current price is: 3599 ден. со ДДВ
Моќност: 400W/Тежина: 2.8kg
Дијаметар на круг за сечење 24cm
Брзина на сечење: 12500 m/s
Систем на сечење: Pro-Tap калем
Подесување на висина 80-115cm
Тенок и дебел калем/Дополнителен држач
Подесувачки агол на рачката 90°C
23658

ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА СО ЛАНЕЦ BOSCH UniversalChain 35 1800W

Original price was: 7999 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Моќност: 1800W/Тежина: 4.2kg
Должина на мечот: 35 cm
Брзина на сечење: 12 m/s
Хромиран ланец: 1.1 mm
Повратна кочница: Quick Stop
SDS систем: Промена на ланец без алат
Резервоар за масло: 250 ml
26128

КАФЕМАТ BOSCH TIS 30329 RW

33579 ден со ДДВ
Моќност: 1300W
Отстранлив сад за вода: 1.4L
Притисок на пумпа: 15 bar
Капацитет: 2 шољи кафе
Функција на допир: One Touch
Автоматско чистење: Calc'nClean
Материјал на мелница: Керамичка
801183

КОНВЕКТОР BOCSH TRONIC 1500 EC 1500-1 WI

5209 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Сигурносен прекинувач
Термостат
Димензии:105x620x400mm
Тежина:4,2kg
17045

МИКСЕР BOSCH MFQ 3030 S

2390 ден со ДДВ
Моќност: 350 W Број на брзини: 4 Турбо функција Маталки од нерѓосувачки челик Mаталки за мешање:2 Маталки за тесто:2
16186

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH EASY AQUATAK 110

7870 ден со ДДВ
Максимален притисок: 110 bar Моќност на мотор: 1300 W Максимален проток: 330 l/h Максимална температура на проток: 40 °C Должина на кабел: 5 m Должина на PVC црево: 3 m Тежина (без прибор): 3.8 kg
21604

ПЕРАЧ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 130

11990 ден со ДДВ
Мотор: 1.700 W/Млазница: 3 во 1 Притисок: 130 bar/Проток: 380 l/h Макс температура на вода: 40 °C Пумпа полн метал со 3 цилиндри Должина на кабел: 5m/PVC црево: 6m Функција за самовшмукување: 0,50 m Систем за детергент и пена
802758

ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР BOSCH TR 4000 6ET ЕЛЕКТРОНСКИ

11490 ден со ДДВ
Енергетска ефикасност: А
Регулатор на моќноста: 6 kW
Годишна потрошувачка на енергија:470kWh
Kaпацитет на вода: на 380°С 3,2 L/мин.
Низок притисок од само 0.25 bar
Компактeн дизајн со длабочина од 9 cm
Осигурач 32 А: Mонофазен
21858

ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР BOSCH TR4000 5 ET

10290 ден со ДДВ
Проток на вода: 2.4L/min
Температура на вода: 38°C
Притисок на вода: 0.25 бари
Јачина: 4.5 KW
Oсигурач: 20 А монофазен
Заштеда на вода и енергија до 30%
Компактен дизајн: длабочина 9cm
25422

СЕЦКО BOSCH MMR08R2

2490 ден со ДДВ
Моќност: 400 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечила од нерѓосувачки челик: 2 Капацитет на пластичен сад: 800 ml Садот може да се користи во микробранова печка Дополнителна маталка за крем и јајца Должина на кабелот: 120 cm
803632

СЕЦКО BOSCH MMR15А1

3890 ден со ДДВ
Моќност: 550 W Број на прилагодливи брзини: 1 Cечила од нерѓосувачки челик: 2 Можност за дробење на мраз Капацитет на стаклен сад: 1500 ml Садот може да се користи во микробранова Дополнителна маталка за крем и јајца Должина на кабелот: 120 cm
803633

ТОСТЕР BOSCH TCG4215

8990 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W/Напон: 220-240 V Алуминиумски плочи со 2 лица Нелепливи oтстранливи плочи: 328x238 mm Одделни температурни контролори на плочите Прилагодлив зглоб/Се отвора до 180⁰ Регулирање на температурата: 5 нивоа Индикатор за вклучено и спремно
803634

ТОСТЕР СЕНДВИЧ BOSCH TFB 3302 V

5490 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W/Напон: 220-240 V Нелепливи oтстранливи плочи: 31 x 22 cm Сад за собирање маснотии Регулирање на температурата Се отвора до 180⁰ како скара Индикатор за вклучено и спремно Должина на приклучен кабел: 140 cm
16182

ЦЕДАЛКА BOSCH MCP3000N

1790 ден со ДДВ
Номинална моќност: 25 W Ротирањето на конусот лево-десно Голем отстранлив сад за сок 800 ml Автоматско вклучување со притискање на капакот Исклучување со притискање на копче Вградена мерна скала за мерење на количество на сок
803639