Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА FUEGO CHFGGT 302 T

7499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 3.0 kW Керамички грејач Поставување 9 нивоа Контрола на допир Индикатор за преостаната топлина Автоматско безбедносно исклучување Заклучување за деца/Тајмер - 120 мин.
802858

КЛИМА FUEGO FGTC12INV-WMSE2

18999 ден со ДДВ
Влезна моќ ладење/греење: 3870/3950W Коефициент SEER/SCOP: 6.5W/4W Проток на воздух: 550 m³ Работна температура: -20 до 53°C Капацитет на одвлажнување: 1,2L/h Вграден Wi-Fi
803215

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР FUEGO FGTF165W

13999 ден со ДДВ
Нето капацитет: 252 L Капацитет на фрижидерот: 199 L Капацитет на замрзнувачот: 53 L Потрошувачка на енергија годишно: 296 kWh Автономија: 2.5 kg/24h Ниво на бучава: 42 dB Димензии: 166 x 55 x 58 cm
803538

СМАРТ ТВ АНДРОИД БОКС FUEGO X96-MATE-32G

3069 ден со ДДВ
Оперативен систем: Android 10.0 Процесор: Quad Core ARM Cortex A53 Графика: G31 OPenGL3.2 Меморија: 32GB / 4GB Wifi: IEEE 802.11 b/g/n/ac 1xHDMI/1xAV OUT/2xUSB 1xIR Reciver/1xTF CARD
802504

ФРИЖИДЕР FUEGO FGTF 484 W/N

6999 ден со ДДВ
Вкупен нето капацитет: 82 L Нето волумен на фрижидер: 42 L Нето волумен на замрзнувач: 4 L Температура на замрзнување до -3℃ Контролна табла со дополнителни опции Приклучна моќност: 90 W Димензии (ШxВxД): 48 X 84 X 43 cm
803221