Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1210 BK

6290 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 800 W Должина на кабел: 1.2 m Програми: 12 Звучен сигнал LCD дисплеј Додатоци: 4

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE E 5121 SH

15999 ден со ДДВ
Класа на енергија А Капацитет на рерната: 68L Ел.плотна: 4 рингли Водилки за тави: 2 Чистење со AquaClean функција Моќност: 8.300W Димензии(ШxВxД): 500 x 850 x 594mm

ИНДУКЦИСКО РЕШО GORENJE ICE 2000 SP

4390 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плоча Моќност: 2000 W Индукциска зона за готвење: 20 cm Контрола на допир/Безбедносното заклучување Тајмер до 180 минути/Температура до 240°C LCD дисплеј/Исклучува со звучен сигнал Димензии (ШxВxД): 29 × 4.5 × 36.5 cm

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2800 TQC

2990 ден со ДДВ
Jачина:2800 W Индикатор на температура Интензивно испуштање на пареа: 35 g/min Испуштање на пареа одеднаш: 100 g/min Волумен на резервоарот за вода: 0.35 Литри Долевање на вода во текот на пеглањето Систем против собирање на воден каменец Систем против прокапување Можност за суво пеглање Вртење на приклучниот кабел: 360 ° Функција прскање Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE MVC 148 FW

3490 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 100 W Пластичен сад За влажно и суво чистење Безжична употреба Трајност на батеријата: 20 мин. Број на додатоци: 4 Проток на воздух: 13 L/s Волумен на садот за прашина: 0,7 l Контролно светло за полнење на батерија Управувачка локација: Контрола на апаратот Додатоци: 4 Бучност: 72 dB(A)re1pW Номинална моќност: 14,8 V Максимална моќност на моторот: 100 W Димензии (ШxВxД): 43 × 13 × 13,5 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 498 × 15,4 × 15 cm Нето тежина на апаратот: 1,1 kg Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg Боја: Бела

ФИГАРО GORENJE HC 19 PR

1590 ден со ДДВ
Моќност: 42 W
Moжност за закачување
Кабел кој се ротира 360?C
Дијаметар: 19mm
Ладен врв
Едноставно електронско управување
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
МоќностV: 110-240 V
Должина на приклучен кабел: 2 m
Димензии (ШxВxД): 32,5x7,5x5cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5x3,9x3,6cm

ФРИЖИДЕР GORENJE NRK 619 EABXL4

28499 ден со ДДВ
Енергетска класа A++ NoFrost Plus Моќност: 70W Волумен на разладниот дел: бруто 210 l Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто 110 l Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење) Димензии(ШxВxД): 600 x 1850 x 600mm

ЦЕДАЛКА GORENJE CJ 40 W

1390 ден со ДДВ
Соковник-Цитрус преса
Мокност 40W
Реверзибилно работење
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Волумен на садот за сок: 1L
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење