Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА ADLER AD 4486

1439 ден со ДДВ
Капацитет до: 8 јајца Автоматско исклучување со звучен сигнал Приготвување: меко, средно, тврдо Мерна чаша со игла за пункција Максимална моќност: 800 W Моќност: 500 W

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

1999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W Капацитет на шише: 500 ml Тивок DC мотор Турбо функција LED осветлување Ножеви од нерѓосувачки челик Шише без Бисфенол А

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 1286

1199 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Kапацитет: 2L Скриен грејач Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Ротирачка база 360° Филтер против бигор LED светло

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА ПЛОТНА ADLER AD 6610

3149 ден со ДДВ
Стаклен капак Вклучена шпатула Нелеплива грејна плоча Две површини: рамна и брановидна Прилагодување на температурата Рачки со топлинска изолација Максимална моќност: 3000 W

КУЈНСКА ВАГА ADLER AD 3166

839 ден со ДДВ
LCD екран Индикатор Капацитет: 5kg/5l Сад нерѓосувачки челик: 900ml Единици на мерка: g-kg, ml-L Автоматско исклучување по 2 min Батерија 2×1.5V(AAA) TARE функција

ПЛИНСКО РЕШО RGLUX 0-300 БЕЛО ЕМАЈЛИРАНО

1690 ден со ДДВ
Емајлирано решо 0-300
Горилници: 3
Копчиња за регулација на пламен
Капак
Боја: Бела

ЦЕДАЛКА GORENJE CJ 40 W

1390 ден со ДДВ
Соковник-Цитрус преса
Мокност 40W
Реверзибилно работење
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Волумен на садот за сок: 1L
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење