Се прикажуваат 1–24 од 63 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ SEVERIN WA 2106

2399 ден со ДДВ
Моќност: 1.200 W
Индикатор
Двојна грејна плоча
Нелеплив слој на плочки
Регулатор на температура
Куќиште: пластика и нерѓосувачки челик
24656

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ CM SEVERIN 2198

2099 ден со ДДВ
Моќност: 1000W
Дијаметар на плочата: 30cm
Tемпературата: Прилагодлива
Плоча: Керамичка
Индикатор за подготвеност
Додатоци: Т-вилушка,
Дрвена шпатула
4249

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ И ФОНДУ SEVERIN FO 2471

3136 ден со ДДВ
Моќност: 1500W
Отстранлив сад за крем
Нелеплива плоча за палачинки
Материјал на садот: Нерѓосувачки челик
Прилагодлив термостат за загревање
Додатоци: 8 вилушки во боја
Отстранлива заштита од прскање
800559

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3518

1899 ден со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Практична Memo вага за белешки
Индикатор со прекинувач ON/OFF
Гумени ногрки што не се лизгаат

800572

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЈОГУРТ SEVERIN JG 3521

2599 ден со ДДВ
Моќност: 13W
Вклучени чаши: 7
Капацитет на чаша: 150ml
Проѕирен капак отпорен на истекување
Автоматско исклучување
Електронска регулација на температурата
Kонтролно копче Easy-Select со LED дисплеј
800573

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА SEVERIN SM 3584

3299 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Број на функции: 2 Вид Автоматско пенење млеко Капацитет за пена: 100 ml Капацитет за загревање млеко: 200 ml Pотарачка база: 360° Автоматско исклучување Заштита од прегревање
802726

БЕЗЖИЧЕН АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ SEVERIN FS 3600

1147 ден со ДДВ
Моќност: 5W
Вакуум: 0.3 bar
Вакумска моќност за зип кеси,
канистри и шишиња
Можност да работи со батерии,
со УСБ кабел.
Автоматски процес на вакумирање
24411

БЛЕНДЕР РАЧЕН SEVERIN SM 3736

849 ден со ДДВ
Моќност:170W
Вртежи:20000 rpm/min
Рачка од високо квалитетна пластика
Сечило од нерѓосувачки челик
14161

БЛЕНДЕР СЕЦКО SEVERIN KM 3865

3199 ден со ДДВ
Мултифункционален сецко 4-во-1
Нож од не’рѓосувачки челик
Четиристран нож на две нивоа
Осветлена ротирачка контрола
Капацитет на садот:500ml
Моќност:400w
Брзини:2
24713

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3734

2999 ден со ДДВ
Моќност:500W Брзини:2 Пулс функција Вртежи:22000min. Капацитет на стаклена чаша:1l Куќиште изработено од нерѓосувачки челик Сечило изработено од нерѓосувачки челик Може да се пере во машина за садови Безбедносен отворк Безбедносен прекинувач Кабел за складирање Нелизгачки ногарки
18579

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3735

2099 ден со ДДВ
Моќност:300W Една брзина Пулс функција Вртежи:20000min. Два сада за блендирање Капацитет на чашите:600ml Чашите се со капак погодни за патување Можат да се перат во машина за садови Куќиште:пластично Сечило:нерѓосувачки челик Чаши изработени од tritan (Bisphenol-A free) Безбедносен отвор Нелизгави ногари Складирање на кабел Безбедносен прекинувач
16995

ВАКУМСКИ ГОТВАЧ SEVERIN SV 2447

4999 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет: 6L
Куќиште: нерѓосувачки челик
Отстранлив внатрешен сад
Регулација на температура помеѓу 40-99°C
Звучен сигнал
Тајмер-24-часовен
25527

ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА SEVERIN MW 7880

11999 ден со ДДВ
Моќност на микробранова печка: 800 W Моќност на скара: 1.000 W Нивоа на моќност: 5/Капацитет: 20 L Програми за автоматско готвење: 8 Дигитален мултифункционален дисплеј Тајмер 95 минути/Звучен сигнал/Часовник: 24h Можност за комбинирано одмрзнување и загревање
25526

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3349

2199 ден со ДДВ
Моќност: 2.000W
Kапацитет: 1.7L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Kуќиште: нерѓосувачки челик
16993

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3420

1899 ден со ДДВ
Капацитет на стакло: 1.7 L
Материјал: Нерѓосувачки челик
Моќност: 2.200W
Удобно дизајнираната рачка

800569

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3473

3159 ден со ДДВ
Моќност: 2200W/Капацитет до: 1 L Температура: од 40°C до 100°C Прилагодливо време на топлење: 1-15 min Одржува топлина најмалку 30 min Материјал: Нерѓосувачки челик и стакло Осветлени контролни копчиња и LED дисплеј Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување/Звучен сигнал
24662

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3494

1299 ден со ДДВ
Моќност: 2.200W
Kапацитет: 1.5 L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off

24066

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN WK 3498

1299 ден со ДДВ
Моќност: 2.200W
Kапацитет: 1.5 L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off
20758

ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВАРАЧ ЗА КОНЗЕРВИ SEVERIN DO 3854

999 ден со ДДВ
Моќност:25 W
Прекинувач за вклучување
Исклучување на прст
Автоматско сечење
Лесно за чистење

19859

ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА СКАРА SEVERIN KG 2397

5699 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Напон: 220V
Леано железо
нерѓосувачки челик
Прилагодлива контрола на температурата
Индикаторско светло/Термостат
Сад за маснотии
Димензии (ДxШxВ) 71x37.8x10.3 cm

24658

КАФЕМАТ SEVERIN KA 4479

1999 ден со ДДВ
Моќност: 800W/Капацитет: 10 чаши
Стаклен бокал
рачка која не загрева
Отстранлив резервоар за вода
Индикатор за нивото на водата
Отстранлив филтер 1х4/Систем против
капење/Автоматско исклучување/Заштита
од прегревање/On/Оff прекинувач со пилот
17051

КАФЕМАТ SEVERIN KA 4771

2199 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Отстранлив филтер со држач Вентил против прокапување Отстранлив резервоар за вода: 1,35 L Капацитет до 10 чаши Ознаки за нивото на водата Прекинувач со пилот светло
2555

КАФЕМАТ SEVERIN KA 5760

6199 ден со ДДВ
Капацитет на стаклен бокал 1 L
LED дисплеј
Tајмер за процесот на варење
Tемпература на варење (92 – 96°C)
Функција за отстранување бигор
Не'рѓосувачки челик
Лесно складирање на кабелот
800581

КУЈНСКА ВАГА SEVERIN KW 3670

999 ден со ДДВ
LCD дисплеј
Идикатор
Капацитет:1g-3kg,ml-l
Батерија:2 x 1.5V
Aвтоматско исклучување
TARE функција
24668