Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА PANASONIC MC CG524WC79

8599 ден со ДДВ
Mоќност на моторот: 1400 W
ХЕПА филтер
Електронска контрола
Метални телескопски цевки
Ергономска рачка
13105

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HF100ME-W БЕЛИ

1229 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-23kHz
Импенданса: 26 ±15%Ω
Сензитивност: 103 dB/mW(at 500 kHz)
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
Тежина: 138 gr
801623

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HS35ME-W БЕЛИ СПОРТ

949 ден со ДДВ
Звучник: 14.3 mm
Фреквентен одговор: 10 Hz- 25 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Водоотпорни: Отпорни на влага и пот IPX-2
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801619

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HTF295E-K ЦРНИ

1499 ден со ДДВ
Звучник: 40 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-27kHz
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 5 m
Тежина: 175 gr
801621

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-A СИНИ

639 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm
Импенданса: 16Ω
Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801617

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-K ЦРНИ

739 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm
Импенданса: 16Ω
Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801616

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-43HX580E UHD 4K SMART

Original price was: 28069 ден.Current price is: 22900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K(3840x2160)
SAMRT TV/OS: my Home Screen 5.0
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/HDMI×4/USB×2/CI+/LAN/PC
Фреквенција на панелот: 50/60 Hz
VESA: 100 × 100
800303

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-50JX800E ANDROID HDR 4K

Original price was: 32249 ден.Current price is: 28990 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
HCX Processor/SAMRT TV/Android
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Приклучок: Bluetooth 8/WiFi/HDMIx3/USB×2
Звучници 20 W: 2 x 10 W
VESA standard: 200 × 200
801192

ТРИМЕР ЗА БРАДА PANASONIC ER-GB44-H503

3499 ден со ДДВ
Тркало за брзо и лесно прилагодување на должината Време на полнење: 11 часа/Работно време: 60 min Прецизен раб на сечилото од 45° Поставки за должина: 20/0,5-10 mm Може да се пере под вода Тримерот има држач за полнење Можност за работа со и без кабел Моќност на поврзување: 220 V
803505