Се прикажуваат сите 13 резултати

Прикажи 9 24 36

iOS USB БРЗ КАБЕЛ 2М

390 ден со ДДВ
Брзо полнење: 2.4 А Должина на кабел: 2 m TPE Мicro Тype C USB кабел за полнење за iPhone Употреба на еколошки материјали против влечење и против свиткување
803066

TREQA 360° ДРЖАЧ ЗА КОЛА

319 ден со ДДВ
Поставете го држачот на вентилационите
излези во Вашиот автомобил и имајте
прегледен пристап до Вашиот смартфон.

26161

TREQA USB КАБЕЛ iPHONE 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Syncwire за iPhone Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26140

TREQA USB КАБЕЛ TYPE C НА iPHONE

370 ден со ДДВ
Тип на кабел: Регулар USB верзија: USB 3.0 Должина на кабел: 1 m Брзо полнење: 5A Боја: Бела
803062

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

209 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м

26157

TREQA СЛУШАЛКИ СО ПИН 3.5MM

279 ден со ДДВ
Слушалки со микрофон
TREQA 3.5mm
Кабел 1,2м
26158

USB КАБЕЛ 1/3 ТYPE C+iOS+ANDROID

379 ден со ДДВ
Брзо полнење: 3,4 А Употребен е еколошки материјал Конектор 1: USB-A/Конектор 2а: USB-C Конектор 2b: Micro-USB Конектор 2c: Apple Lightning Компатибилен со повеќето уреди со USB-C, Micro-USB или Lightning интерфејс Должина на кабел: 1,2 m
803065

USB КАБЕЛ TREQA TYPE C 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB кабел за полнење Type-C Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26141

USB КАБЕЛ TREQA МИКРО 1M 2,4A

159 ден со ДДВ
USB 2.0 кабел за полнење Пренос на податоци Должина на кабел 1m. Output 2.4А
26139

БРЗ ПОЛНАЧ PD(USB-C) 220V-18W QUALCOMM3.0 CH-626

549 ден со ДДВ
Тип на производ:MAC/DC адаптер Напон на напојување: 110-240 V-50/60 Hz Потрошувачка на енергија: 3.0 А Максимална моќност: 18 W Излезен напон: USB-C Материјал: ABS Боја на производот: Белa
803063

ПОЛНАЧ TREQA 220W 2.1A

209 ден со ДДВ
Универзален USB полнач Output-2.1A 220W
26143

ПОЛНАЧ USB TREQA 12/24 2,1A

209 ден со ДДВ
Адаптер за автомобил USB микро Влезен напон 12-24 V Излезна струја (максимум
нормално полнење) 2.1A
26144