Се прикажуваат сите 13 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛОПАТКА И ЧЕТКА ЗА КАМИН

950 ден со ДДВ
Лопатка и четка за камин
Практичен комплет
Изработен од поцинкован лим
Брзо и лесно чистење на огното место

ОГНИШТЕ РЕШЕТКА 40

1990 ден со ДДВ
Решетка за отворено огниште.
Материјал на производот: Леано железо.

ОСТАВА ЗА КАМИН

5990 ден со ДДВ
Сет алат за камини со конструкција со решетка.
Издржлива конструкција со 4 додатоци.
Материјал од ковано железо.

РАСТЕГНУВАЧКИ ШТИТНИК ЗА КАМИН

5690 ден со ДДВ
Растегнувачки штитник за камини.
Може да ви помогне да го држите вашето дете
или домашно милениче подалеку од огнот.
Должината може да се прилагоди.
Лесен за составување и за складирање кога не се користи.

СЕТ ЗА КАМИН ОРИОН

2490 ден со ДДВ
Комплетот Orion Loop Companion има прекрасен дизајн и се состои од држач, лопата, четка, клешти и покер (сите се отпорни на топлина). Дизајниран да се користи како украсен предмет или целосно функционален за пожари на цврсто гориво.

СТАЛАК ЗА ТРУПЦИ ОВАЛ

1990 ден со ДДВ
Сталак за трупци
Материјал Метал
Боја црна

ЌИБРИТ ГОЛЕМ

190 ден со ДДВ
Голем ќибрит
Идеален за припалување на
камини
шпорети
скари и др.

ЧЕТКА ЗА ЌУНЦИ

290 ден со ДДВ
Четка за ќумци
Должина на сајла 1м
Челична четка
Спречете ги можните проблеми
поради нечистотијата
Ослободете се од гарежот

ЧЕТКА ЗА ЌУНЦИ ДЕ А

290 ден со ДДВ
Четка за ќумци
Должина на сајла 1м
Челична четка
Спречете ги можните проблеми
поради нечистотијата
Ослободете се од гарежот

ШТИТНИК ЗА КАМИН ДИНАСТИ

2990 ден со ДДВ
Идеален штитник за камин.
Поставување пред отворен оган.
Ве штити Вас и Вашиот дом
од летачки искри или жар.
Oдличен додаток за секое огниште.

ШТИТНИК ЗА КАМИН ДИНАСТИ ЗЛАТЕН

3490 ден со ДДВ
Идеален штитник за камин.
Поставување пред отворен оган.
Ве штити Вас и Вашиот дом
од летачки искри или жар.

ШТИТНИК ЗА КАМИН ОБИЧЕН

990 ден со ДДВ
Идеален штитник за камин.
Поставување пред отворен оган.
Ве штити Вас и Вашиот дом
од летачки искри или жар.
Oдличен додаток за секое огниште.