Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КАМЕРА ВНАТРЕШНА RANGER PRO 2MP IPC-A26HP-V2

4299 ден со ДДВ
Прогресивен CMOS од 1/2.7" 2 MP (1920 x 1080) Ноќно гледање: 10m (33ft) растојание Фиксна леќа од 3.6 mm Поле на гледање: 89° (В), 48° (V), 107° (D) Ниво и навалување: Од 0° - 355° од 0° - 90°