Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕКСТЕНДЕР WIFI REDLINE TS720W

1199 ден со ДДВ
Порт: RJ45
Главен чип: MT7628KN
RAM: 8Mb / SPI FLASH: 2Mb
Wireless брзина: 300Mbps
Антена: 2dbi High gain omni-direction
Карактеристики: One Key WPS repeater
Network IEEE: 802.11n/802.11g/802.11b
800496

РЕСИВЕР REDLINE T30

1400 ден со ДДВ
Дигитален терестеријал и кабелски приемник Chipset: GX6702/Flash: 64 М Конектори: 1xC/T2 тјунер; 2xUSB; 1xHDMI; 1xScart, LED дисплеј; RAM меморија: 1G DDRIII Панел: LED преден панел 110 mm Напојување: Надворешен 5V/1,5 A Додатоци: RCU (T3), 2xбатерија, 1M HDMI кабел SW поддршка WIFI (не вклучува додаток)
802797

РУТЕР REDLINE RL-WR3200

990 ден со ДДВ
Моќност на безжичен пренос: 20dBm
Wireless брзина: до 300Mbps
Оперативен опсег: 2.4GHz
Оперативни модови: 5
QoS контрола на опсег за индикација
Влезови LAN/WAN: 1 10/100M self-adaptive
Антена: 2x5dBi omni-directional high gain
800494