Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ OLED LG 48A16LA 4K UHD SMART

57149 ден со ДДВ
Димензија на екран: 48″/123 cm
Резолуција на екран: 4K OLED(3840×2160)
Процесор: α7 Gen4 Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 1x HDMI
2x USB

Headphone out
Cl+
LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 300 × 200
802277

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

67349 ден со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

ФРИЖИДЕР LG GBB61BLJMN

39799 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802413

ФРИЖИДЕР LG GBB61PZJMN

36999 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802414

ФРИЖИДЕР LG GBP31DSLZN

39999 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802415