Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КАРАОКЕ SPK 5029 MANTA

6999 ден со ДДВ
Моќност: 60W RMS(5000W P.M.P.O) Bluetooth 5.0/LED осветлување Приклучоци: USB/AUX/влез за микрофон x2 Мобилна апликација за iOS, Android Вградена батерија Напојување AC 110–240V,50/60 Hz Репродукција: MP3/WMA/WAV/FM Димензии 230×230×620mm/Тежина 4.8 kg