Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 22 AOC 22B2AM

7090 ден со ДДВ
Екран: 21.5 Prime FHD Резолуција: (1920X1080) 75Hz Приклучоци: D-Sub/HDMI Време на одговор (GtG) 4 ms Светлост: 300 cd/msup2 Контраст: 3000 Дисплеј на бои 16.7 милиони

МОНИТОР 32 AOC C32G2ZE/BK

16190 ден со ДДВ
Големина на екран 32″ (1920×1080) FHD Тип на панел: VA1 CURVED 1500R Брзина на освежување: 240Hz Време на одзив: 1ms Контраст 4000: 1 Осветлување: 300 cd/m2 HDMI 2.0x2 / DispalyPort 1.2x1

МОНИТОР 24 AOC 24G2U/BK

11990 ден со ДДВ
Големина на екран 23.8" (1920x1080) Тип на панел на екран: IPS, Backlight WLED Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 1ms Осветлување : 250 cd/m2 Формат: 16:9; Звучници: 2Wx2 HDMI 1.4 x2; DisplayPort 1.2 x1, USB 3.0 x4; headphone 3.5mm; VESA 100x100

МОНИТОР 24 AOC 24G2U5/BK

9498 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел на екран: IPS Брзина на освежување: 75Hz Време на одзив: 1ms Осветлување: 250 cd/m2 Формат:16:9/Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x2 DisplayPort 1.2x1/USB 3.0x4/VESA 100×100

МОНИТОР 25 AOC G2590VXQ

9390 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел: ТN- FHD Брзина на освежување: 75 Hz Време на одзив: 1 ms Контраст 1000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 Звучници: 2W x 2

МОНИТОР 27 AOC 27G2U/BK

13490 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел на екран: IPS, Backlight WLED Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 1ms Осветлување : 250 cd/m2 Формат: 16:9; Звучници: 2Wx2 HDMI 1.4 x2; DisplayPort 1.2 x1, USB 3.0 x4; headphone 3.5mm; VESA 100×100

Монитор AOC 24V2Q

7990 ден со ДДВ
Екран: 23.8
Резолуција: 1920x1080 FullHD
Панел:IPS
Освежување: 75Hz
Време на реакција: 5 ms
Светлост: 250 cd/msup2
Агол на гледање: 178/178 ordm
Контраст: 20.000.000:1
Влезов: HDMI 1.4x1
DisplayPort 1.2x1
Излез: Headphone out (3,5mm)

МОНИТОР AOC 27B2DA

10290 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел на екран: Prime FHD Брзина на освежување: 75Hz Време на одзив: 4ms Контраст 1000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1