Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО DELONGHI INISSIA NESPRESSO COMPATIBLE

6999 ден со ДДВ
Програмибилни големини на чаши: 2 Отстранлив резервоар за вода: 24 oz/0,7L Притисок на пумпата: 19 бари Моќност на апаратот: 1260 W Должина на приклучен кабел: 1 m Системот за брзо загревање за 25 секунди Автоматско исклучување по 9 минути