Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР TING BVE10KP НИСКОМОНТАЖЕН

6890 ден со ДДВ
Волумен: 10 L Моќност на грејач: 1500 W Иноксен казан: 200 x 280 cm Работен притисок: 60N/cm2 Изолација: Полиуретан Материјал: Инокс Димензии: 230 x 230 x 430 cm
802108