Се прикажуваат 1–24 од 25 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ ROSBERG R51814B

999 ден со ДДВ
Батерија на полнење: 2xAA Ni-Cd, 600 mAh Време на полнење: до 8 часа Време на работа: до 1 час Пловечки систем за бричење со три глави Додатоци: 1 кабел за напојување 1 четка за чистење, 1 заштитен капак, Должина на напојувачкиот кабел: 80 cm
803129

АПАРАТ ЗА ЛЕПЕЊЕ И ВАКУМИРАЊЕ ROSBERG RP51987F

999 ден со ДДВ
Моќност: 70 W/Напон: 220-240 V Време на вакумирање: 6-15 секунди Ширина на пликот: 28 cm Брзина на вакумирање: 3L / min. Степен на вакумирање: 49 kpa Пакетот вклучува 10 вакум кеси Режим за течна и сува храна Димензии (ШхВхД): 375 х 82 х 46 mm
803582

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ROSBERG R51810I

690 ден со ДДВ
Моќност: 3 W/Ni-Mh батерија: 1xAA 600 mAh Време за целосно полнење: 8 часа Време за работа: до 30 минути Копче за вклучување и исклучување Светлосен индикатор за работа Додатоци вклучени во комплетот: 1 x Четка за подмачкување на површината 1 x глава, 1 x VDE кабел Должина на кабелот за напојување: 80 cm
802730

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ROSBERG R51165BS

999 ден со ДДВ
Моќност: 600W/Напон: 220-240V Капацитет: 300 ml/Pотирачка база 360° Светлосен индикатор/Скриен грејач Ладна рачка на допир Заштита доколку остане без вода Заштита од прегревање
802982

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ROSBERG R51165BS

999 ден со ДДВ
Моќност: 600W/Напон: 220-240V Капацитет: 300 ml/Pотирачка база 360° Светлосен индикатор/Скриен грејач Ладна рачка на допир Заштита доколку остане без вода Заштита од прегревање
802983

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ROSBERG R51230I

999 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W/Напон: 220-240V Капацитет за вода: 1,8 L Ротирачка база: 360° Автоматско исклучување при вриење Заштита од излевање и прегревање Копче On-Off/Светлосен индикатор Удобна ергономска рачка
802988

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ROSBERG R51230JB

999 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Напон: 220-240V Капацитет за вода: 1L Ротирачка база: 360° Автоматско исклучување при вриење Заштита од излевање и прегревање Копче On-Off/Светлосен индикатор Удобна ергономска рачка
802986

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ROSBERG R51230JR

999 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Напон: 220-240V Капацитет за вода: 1L Ротирачка база: 360° Автоматско исклучување при вриење Заштита од излевање и прегревање Копче On-Off/Светлосен индикатор Удобна ергономска рачка
802987

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ROSBERG R51230K

1169 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W/Напон: 220-240V Капацитет за вода: 1,8 L Ротирачка база: 360° Автоматско исклучување при вриење Заштита од излевање и прегревање Копче On-Off/Светлосен индикатор Удобна ергономска рачка/LED осветлување
802985

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ИНДУКЦИСКО ROSBERG R51445J

1799 ден со ДДВ
Моќност: 2000W/Напон: 220-240V Механичка контрола/LED екран Прилагодливи нивоа на температура: 8 Прилагодливи нивоа на моќност: 8 Програми за готвење: 5 Kонтролни копчиња: 4 Големина на плочата : 25 x 25 cm Автоматско исклучување
803010

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ТУРИСТИЧКО ROSBERG R51445C

Original price was: 1149 ден.Current price is: 799 ден. со ДДВ
Рингла од леано железо Дијаметар: 10 cm Степени на загревање: 5 Светлосен индикатор Моќност: 500 W Тежина: 1 kg Гумени ногарки против лизгање
803130

КЕСИ ЗА АПАРАТ ЗА ВАКУМИРАЊЕ 20/1 ROSBERG R51987

299 ден со ДДВ
Вакум кеси 25 x 500 cm Универзални вакум кеси во ролна Rosberg R51987 За прехранбени производи како риба, месо, зеленчук, билки и овошје.
803583

КОНВЕКТОР ROSBERG R51974A

1499 ден со ДДВ
Поставки за топлина: 3 Моќност: 2000 W Нивоа на моќност: 750-1250-2000 W Контрола на термостат Безбедносно термичко исклучување Заштита од прегревање Вградени рачки за носење
803378

КОНВЕКТОР ROSBERG R51974AT

2690 ден со ДДВ
Поставки за топлина: 3 Моќност: 2000 W Нивоа на моќност: 750-1250-2000 W Контрола на термостат Безбедносно термичко исклучување Заштита од прегревање Вградени рачки за носење Со турбо вентилатор
803379

КУЈНСКА ВАГА ROSBERG R51651H

690 ден со ДДВ
Копче ON/TARE функција со автоматско ресетирање Максимална тежина: 5 kg LCD екран: 4,1 x 1,6 cm Автоматско исклучување Индикатор за слаба батерија и преоптоварување Напојување: 2 x AAA Мерни единици: g/lb/oz
802728

МАШИНКА ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ROSBERG RP51810G

1149 ден со ДДВ
Безжичен тример со USB полнење: 3 W Mетални сечила со 3 нивоа: 1/2/3 mm Заштита при долготрајно полнење Време на користење: 100 минути Копче за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ Додатоци: Четка за чистење, Масло за подмачкување на сечилата, USB кабел за полнење: 80 cm
802995

МИКСЕР ROSBERG R51110G

990 ден со ДДВ
Моќност: 200 W Напојување: 220-240 V Број на брзини: 7 Хромирани маталки 2 за тесто/2 за крем Копче за ослободување на маталки Лесен за употреба и чистење
802725

ПЕГЛА ЗА КОСА ROSBERG R51101F

1290 ден со ДДВ
Моќност: 45W/Напон: 220-240V Светлосен индикатор Инфрацрвени зраци Максимална температура: 200° C Kерамички рамни плочи Прекинувач за вклучување/исклучување Кратко време за загревање Заштита од прегревање
802991

ПЕГЛА ЗА КОСА ROSBERG R51101А

Original price was: 799 ден.Current price is: 499 ден. со ДДВ
Моќност: 35W 220-240V Светлосен индикатор Максимална температура: 200° C Aлуминиумски брановидни керамички плочи Прекинувач за вклучување/исклучување Кратко време за загревање Заштита од прегревање
803127

ПЕГЛА НА ПАРЕА ROSBERG 1000W R51051B

1529 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W/Напон: 220-240 V Брзина на пареа до 10 g/min Контрола на сушење/пареа/термостат Капацитет на резервоарот за вода: 280 ml Должина на приклучен кабел: 1,6 m Време на загревање: 1 min Употреба при максима. ниво на вода:25min
803377

ПРАВОСМУКАЛКА ЦИКЛОН ROSBERG R51001B

Original price was: 4990 ден.Current price is: 3500 ден. со ДДВ
Моќност: 800 W/Напон: 220 V Транспарентен сад за прашина: 2 l Автоматско повлекување на кабелот Технологија: Циклонски филтер систем Тип на филтер: ХЕПА/Прекинувач: On-Off Додатоци: Цевка во 2 дела, спирално црево, четка за под, додаток за тесни простори
803125

СЕЦКО ROSBERG RP51111C ЦРВЕНО

1290 ден со ДДВ
Моќност: 400W/Напојување: 220-240V Капацитет на садот: 0,5 l Работен капацитет на садот: 0,350 l Двојно сечило со 4 ножа од нерѓосувачки челик Погоден за цедење зеленчук, месо, зачини Лесен за одржување Заштита од прегревање
803317

СЕЦКО ROSBERG RP51111C ЦРНО

1290 ден со ДДВ
Моќност: 400W/Напојување: 220-240V Капацитет на садот: 0,5 l Работен капацитет на садот: 0,350 l Двојно сечило со 4 ножа од нерѓосувачки челик Погоден за цедење зеленчук, месо, зачини Лесен за одржување Заштита од прегревање
802992

ФЕН ROSBERG R51100C

Original price was: 699 ден.Current price is: 499 ден. со ДДВ
Моќност: 1200 W Поставки за брзина: 2 Вклучен е концентратор на воздух Ергономска рачка со преклопување DC мотор со високи перформанси Заштита од прегревање Кука за закачување
803126