Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТРИМЕР ЗА ТРЕВА IKRA RT 2124 DA

Original price was: 2239 ден.Current price is: 1799 ден. со ДДВ
Моќност: 350W
Косен дел: 25cm
Тежина: 2.6kg
Двојна заштита при стартување
Дебелина на конец: 1.4mm
Телескопска рачка
9742