Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД VENUM STAMENA 9.0 27.5”

Original price was: 14290 ден.Current price is: 12869 ден. со ДДВ
Метален рам 17" Висококвалитетни гуми Wanda 27.5x1,95 Полу aлуминиумски рачки за кочници со менувач Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release Дупли aлуминиумски вилушка со амортизер Предна и задна Disk кочница Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери со среден и заден менувач Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) SHIMANO Полу метални педали со лагери Заден потпирач
802763