Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА CANDY CH 64 CCB

9795 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Моќност: 6.500W 4 HiLight грејни зони Димензии(ШxВxД): 590x500x520mm Заклучување заштита од деца Напон наизменична: 220-240 V Голема зона за готвење брзина: 2300W

ВГРАДНА ПЛОЧА CANDY CH 64 FC

10995 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Моќност: 6.600W 4 грејни зони/Рамка Инокс Димензии(ШxВxД): 592x500x522mm Заклучување заштита од деца Напон наизменична: 220-240 V Голема зона за готвење брзина: 2300W