Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ VOLTZ V51810F

1590 ден со ДДВ
Сечила за сечење метал Заменливи додатоци 4: 1/3/6/9 mm Брзо полнење/Вклучен е USB полнач Време на траење: 90 минути LCD дисплеј/Светлосен индикатор Tорбичка за складирање Лесно се чисти/Удобен и ергономски
802994

ФЕН VOLTZ V51100D

2590 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W/AC мотор Поставки за брзина: 2 Број на температури: 5 Проток на воздух: 110 m³/h Заштита од прегревање Кука за закачување Додатоци: 2 концентратори/1 дифузер
803128