Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ VPCOK LQ2507B

3599 ден со ДДВ
Моќност: 1300 W Капацитет на корпа: 3,8 kg Капацитет на сад: 3,5 l Паметни програми: 6 Дигитален екран на допир Автоматски тајмер до 30 мин Kонтрола на температурата: 170 - 200°C Големина XXL 4QT: доволна за 3-5 лица
803222