Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР DINAMO HIT 80Л ХОРИЗОНТАЛЕН СО ПРОХРОМ КАЗАН

13990 ден со ДДВ
Волумен: 80L/Моќност: 2000W Работен притисок: 0.6 MPa Максимална заштита: 75 °C Степен на заштита: 24 IP Напон: 220 V/Струја: 9.1 A Казан од поцинкуван челик Куќиште изработен од лим
803416