Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ПОСТОЉЕ MELICONI BASE SPACE BASKET

3399 ден со ДДВ
Максимална тежина на носивост: 250 kg Отстранлива жичена корпа капацитет: 32 kg Вклучува безбедносен појас од 6 метри Димензии (ШxД): 60x60 cm/Растојание 55 cm Апаратот е поставен на 31 cm од подот Прилагодливи гумирани ногарки 4 Технополимерна структура која не рѓосува
803739

ПОСТОЉЕ MELICONI TORRE PRO L60

2399 ден со ДДВ
Максимална тежина на носивост: 250 kg Комплет за преклопување со технополимер Поставување на машината за сушење над машина за перење Капацитет на полицата за извлекување: 10 kg Вклучува безбедносен појас од 6 метри Метална брава без отвори за копчиња Претходно склопен и брз за инсталирање Димензии (ШxД): 60 x 55 cm
803738

ПОСТОЉЕ СО ТРКАЛЦА MELICONI BASE WASH PRO

2599 ден со ДДВ
Максимална тежина на носивост: 250 kg Дополнителен блок помеѓу металните плочи, за да се намали нивото на бучава Прилагодлива длабочина од 44 до 60 cm Основа со тркала што овозможува лесно ракување Странични сопирачки што се отстрануваат Метален држач со тркала и рачки за заклучување
803736