Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР EINHELL GC-ET 4530 SET

3199 ден со ДДВ
Моќност: 450 W/Дијаметар: 300 mm Брзина на ротација: 8800 rpm Затегнување: 230 V/50 Hz Најлонски конец: 1,4 mm/Должина: 10 m Ротирачка глава 180°/4 поставки Алуминиумска телескопска рачка Автоматско напојување/Штитник Комплетен со 3 калеми со конец
803974

ЕЛЕКТРИЧНИ НОЖИЦИ EINHELL GH EH 4245

3490 ден со ДДВ
Моќност: 420 W/Напон: 230 V/50 Hz Брзина на сечење: 3200 rpm Должина на сечило: 510 mm Должина на сечење: 450 mm Дебелина на сечење: 12 mm Растојание на сечила: 16 mm Безбедносен прекинувач
803975

КОСИЛКА ЗА ТРЕВА EINHELL GC EM 1032

3999 ден со ДДВ
Мотор: POWER CARBON 420 W Напон: 230 V/50 Hz Ширина на сечење: 32 cm Брзина на косење: 3500 rpm Прилагодување на висината: 3 нивоа Висини на сечење: 20 - 42,5 - 60 mm Капацитет на корпа трева: 30 l Се препорачува за тревник до 300 m2
25131