Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР HOOBART RFHBHOTF143SW

12999 ден со ДДВ
Комбиниран фрижидер Автоматско одмрзнување Енергетска класа: A Нето капацитет: 205 L Капацитет на фрижидерот: 168 L Капацитет на замрзнувачот: 37 L Димензии: 143 x 55 x 55 cm
804004