Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

ILLY CUBE IPERESPRESO INTENSO BLUE LUNGO 18

759 ден со ДДВ
Еспресо капсула Illy Classico Lungo има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

ILLY CUBE IPERESPRESO NORMAL CLASSICO 18

759 ден со ДДВ
Espresso Illy Classico има долготрајна сладост и нежни ноти на карамела и чоколадо.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO BRAZIL 18

789 ден со ДДВ
Еспресо Illy Brasile има интензивен и богат вкус, со ноти на карамела.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO DARK 18

759 ден со ДДВ
Интензивно и полно кафе со ноти на какао и суво овошје.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO DECAF 18

759 ден со ДДВ
Еспресо Illy Intenso е за вистински љубители на кафе. Има пријатен робустен вкус, со топли ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин.

ILLY CUBE IPERESPRESSO INTENSO ETIOPIA 18

759 ден со ДДВ
Еспресо Illy Etiopia има деликатен и ароматичен вкус со нежни ноти на јасмин.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ILLY X7.1 ЦРВЕН

12300 ден со ДДВ
Напон: 230 V/Моќност: 1050 W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.5L Користи iperEspresso Capsules Материјал на куќиште: поликарбонат Внатрешен термички блок: месинг Систем за автоматско чистење бигор

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ILLY Y3.2

7399 ден со ДДВ
Резервоар за вода: 750 ml Притисок: 19 бари Димензии: 10 x 29.8 x 25.4 cm Должина на кабелот: 99 cm Копче на допир: 2 копчиња за подготовка Резервоар за 7 потрошени капсули Прилагодлива платформа за чаши Метално тело со калено стакло