Се прикажуваат 1–24 од 36 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ MESKO MS 2920

695 ден со ДДВ
Тример Напон: 230V Три глави за бричење Време на полнење: 8 часа Време на работа: 60 min Индикатор за полнење Точен систем за бричење Работи и безжично

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403

7699 ден со ДДВ
Моќност: 850W Притисок на пумпа: 15 bar Резервоар за вода: 1.6 L Простор за загревање на чаши Интегрирана млазница за млеко-пена Контрола на пареата Tермо-блок систем за греење

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ MESKO MS 4465

1229 ден со ДДВ
Моќност: 110W Капацитет на садот: 57g Голема брзина на мелење Тивок мотор Сечива од нерѓосувачки челик Проѕирен сад за зачини Заштита од работа без капак

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА MS 9610

299 ден со ДДВ
Кружен отстранувач на влакна Напојување: батерии 2хАА Наменет за чистење туфки од ткаенини
облека
ќебиња
драпери...

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ MESKO MS 2830

779 ден со ДДВ
Моќност: 15W Чешли со 4 различни должини: 3,6,9 и 12mm Прецизно регулирање на должината Сечило/нож од не`рѓосувачки челик широк 45mm Тивок мотор Долг професионален кабел од 1,9 m Сетот вклучува: четка, ножици и масло за одржување

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА MESKO MS 2826

1919 ден со ДДВ
Сечила: Титаниум Моќност: 35W Тивок мотор: 60dB Вртежи: 5800 min 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Прстен за подесување димензии: 0.8-2mm Време на работа: 90 min

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА MESKO MS 4493 GREEN

159 ден со ДДВ
Маталка од нерѓосувачки челик Компактен и практичен Мека површина на допир Лесен за складирање и за чистење Пулсен прекинувач за едноставно ракување Извор на енергија: батерии 2x1.5V AA (не се вклучени)

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА MESKO MS 4493 PINK

159 ден со ДДВ
Маталка од нерѓосувачки челик Компактен и практичен Мека површина на допир Лесен за складирање и за чистење Пулсен прекинувач за едноставно ракување Батерии: 2×1.5V AA (не се вклучени)

АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МЕSКО МS 6657

2319 ден со ДДВ
Mоќност: 300 W Регулација на моќност: 2 нивоа Број на сита: 5 Дебелина на сито: 2 cm Дијаметар: 26,5cm Висина: 22,5cm Заштита од прегревање Брз и лесен начин за сушење:Печурки
Зеленчук
Овошје
Билки...

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4618

895 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Отстранлив пластичен дел за блендирање
Сечила од нерѓосувачки челик
Безбедносен прекинувач
Боја:бела

ВЕНТИЛАТОР МESKO MS 7311

2699 ден со ДДВ
Номинална/Максимална моќност: 45W/90W Режими на работа: 3 Проток на воздух: 38 m3/min. Хоризонтална осцилација од 76°C Прилагодлив агол: 26°/Дијаметар: 40cm-16” Прилагодлива висина: 102-125cm Напон: 220-240V/Ниво на бучава: 53 dB

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ MESKO MS 1263

1279 ден со ДДВ
Моќност: 2.200W Kапацитет: 1.7L Ротирачка база 360° Скриен грејач Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Индикатор/On-Off Копче

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО MESKO MS 6509

1830 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Материјал: Легиран челик Дијаметар на грејни плочи: 150mm/150mm Контрола на температурата на термостатот Прилагодувачи на температурата Материјал на копчиња: Полимер Димензии: 47 x 8 x 30 cm

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДИНЕЧНО MESKO MS 6508

1195 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Материјал: Алуминиум Голема рингла: 154 cm Пилот светло Регулација на термостатот Материјал на копчиња: Полимер Димензии: 30 x 30 x 10 cm

КОНВЕКТОР MESKO MS 7713

1499 ден со ДДВ
Нивоа на моќност: 3 Номинална/Mаксимална моќ: 750/1250/2000W Прекинувач за контрола на температурата на термостатот Ладнии рачки за пренесување Тајмер до 24ч, Ви овозможува да го поставите вклучувањето и исклучувањето во одредени периоди од денот Конвекторот одлично се вклопува во мали простории Димезии (ШхВхД): 51.5 х 33 х 11 cm

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3145

659 ден со ДДВ
LCD дисплеј Идикатор Тајмер/Аларм Платформа:165х178 mm Капацитет:1g-5kg,ml-l Батерија:2 x 1.5V AAA Aвтоматско исклучување TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3152

1479 ден со ДДВ
LCD дисплеј Идикатор Сад:1.8l Капацитет:1g-5kg,ml-l Батерија:2 x 1.5V AAA Aвтоматско исклучување TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 O

719 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml Мерни единици: g, ml LCD дисплеј: 107 x 40 mm Автоматско исклучување Индикација за преоптоварување Големина на уредот: 240 mm x 150 mm Напојување: батерија 1xCR2032 TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 W

719 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml Мерни единици: g, ml LCD дисплеј: 107 x 40 mm Автоматско исклучување Индикација за преоптоварување Големина на уредот: 240 mm x 150 mm Напојување: батерија 1xCR2032 TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 Y

719 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml Мерни единици: g, ml LCD дисплеј: 107 x 40 mm Автоматско исклучување Индикација за преоптоварување Големина на уредот: 240 mm x 150 mm Напојување: батерија 1xCR2032 TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3164

719 ден со ДДВ
LCD дисплеј Идикатор Капацитет на сад:700ml Дијаметар на мерна површина 13cm Капацитет:1g-5kg,ml-l Батерија:1 x 3V Aвтоматско исклучување TARE функција

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3165

769 ден со ДДВ
LCD дисплеј Идикатор Капацитет на сад:1.4ml Капацитет:1g-5kg,ml-l Батерија:2 x 1.5V Aвтоматско исклучување TARE функција

МАСАЖЕР ЗА НОЗЕ MESKO MS 2152

3119 ден со ДДВ
Моќност: 75W Ролери: 4 Типови на масажа: 3 Додатоци за масажа: 3 Индикатор за ниво на вода Не лизгачки ногарки Инфрацрвено светло Заштита против прскање

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ MESKO MS 4217

5590 ден со ДДВ
Систем за мешање: планетарен Максимална моќност: 1200 W Број на брзини: 6/Број на додатоци: 4 Материјал на садот: нерѓосувачки челик Капацитет на садот: 3.5 L Штитник против прскање со отвор за додавање состојки Заштита од преоптоварување на моторот