Се прикажуваат 1–24 од 200 резултати

Прикажи 9 24 36

ANDROID SMART TV HDMI STICK LDK IV 388

2490 ден со ДДВ
Процесор: ARM Cortex A9 Rockchip RK3188T Фрекфенција: 1,6 GHz четири-јадрен GPU: Mali-400 MP RAM: 2 GB DDR3/ROM: 8 GB NAND Flash Bluetooth/HDMI 1.4/USB/2xMicro USB Вграден микрофон Full HD филмски плеер: 1920x1080P 60Hz

DOLCE ESPRESO 16 КАПСУЛИ 3X128G INTESO ЕСПРЕСО

310 ден со ДДВ
Кафе со средна јачина, Intenso има арома на тврдо овошје што создава дополнителен ефект на добар вкус. Со топол, зачинет интензитет и навестувања на летни црвени плодови, капсулите Еспресо Интенсо има нежна сложеност што одлично се вклопува во секој дел од денот.

DOLCE GUSTO 16 КАПСУЛИ 3X120G ЕСПРЕСО BARISTA

310 ден со ДДВ
Потекло: Етиопија – Виетнам – Бразил Капсулите се наменети за NESCAFÉ® Dolce Gusto кафематите. Dolce Gusto машината за кафе достигнува притисок од 15 барови, исто како и професионалните машини. Интензивен вкус Арома на: Темна чоколада и Цитруси.

FLUO KOMPAKT 12W HYS-12W-2700K-E14 220-240V SPIRALA

170 ден со ДДВ
Тип Е14
Моќност W12
Просечна живот (ч)8000
Светлосен флукс (LM)725
Приказ Индекс (Ra)80
Боја Темп. (K)2700
Outbox Големина (см)53x31.6x14.7

FLUO KOMPAKT 15W HSC SPIRALA HUNDAI

180 ден со ДДВ
Тип Е14
Моќност W15
Просечна живот (ч)8000
Светлосен флукс (LM)830
Приказ Индекс (Ra)80
Боја Темп. (K)6400
Outbox Големина (см)58x34.5x17,,

FLUO KOMPAKT 15W HYC SPIRALA HUNDAI

180 ден со ДДВ
Тип Е14
Моќност W15
Просечна живот (ч)8000
Светлосен флукс (LM)830
Приказ Индекс (Ra)80
Боја Темп. (K)2700
Outbox Големина (см)58x34.5x17

KARAOKE ZVUCNIK SKAJTRONIK 178.423

9690 ден со ДДВ
Bluetooth/USB/SD-Card/RCA Конектори: 6.3mm Јack Излезна моќност: 300W Дијаметар на tweeter: 3.5 Дијаметар на woofer: 10 Моќност: 220-240VAC 50Hz Димензии: 285x300x565mm Тежина: 8.4 kg

MIKROFON SKAJTRONIK 173.454

1390 ден со ДДВ
Отпор: 600ohm Конектор: xLR(3-pin) Должина на кабел: 3m Фрекфенцвија: 60-12.000 Hz Осетливост: -76dB (+/-3dB) Тип на микрофон: Cardioid Димензии: 185x48mm/0.45kg

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 00 BLUETOOTH BLACK

1599 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
СИН LED ИНДИКАТОР ЗА БТ КОНЕКЦИЈА И ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W МАКСИМУМ
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 05 BLUETOOTH, SPIKER RADIO

1599 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD МЕМОРИСКА КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
СИНLED ИНДИКАТОР ЗА БТ КОНЕКЦИЈА И ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W МАКСИМУМ
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G

USB SANDISK CRUZER BLADE 64GB

890 ден со ДДВ
Капацитет: 64 GB Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 2.0 Перформанс: 10 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.6

USB SANDISK CRUZER FORCE 32GB

590 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 2.0 Перформанс: 128-bit AES вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.6

USB SANDISK ULTRA CRUIZER 16GB

369 ден со ДДВ
Капацитет: 16 GB Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 2.0, USB 3.0 Перформанс: 100 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.6

USB SANDISK ULTRA CRUIZER 32GB

570 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 2.0, USB 3.0 Перформанс: 100 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.6

USB SANDISK ULTRA FIT 3.1 32GB

589 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB Боја: Црнa/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 3.0, USB 3.1 Gen 1 Перформанс: 130 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.9

АPPLLЕ ЊИРЕЛЕСС ШАРСЕ

2999 ден со ДДВ
Безжичен полнач eRise со адаптер Напојување од 20 W Брзо полнење Qi магнетна подлога, за полнење од 20 W/USB C

АДАПТЕР ТЕN БЕЗЖИЧЕН 54М USB

780 ден со ДДВ
Wi-Fi Adapter-за компјутер
Брзина на работа-до 54mbps
Фрекфенција на работа-2.4GHz
WPS-Заштита

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО LAVAZZA LM JOLIE LIME

6499 ден со ДДВ
Моќност: 1250W Притисок на пумпа: 10 bar Резервоар за вода: 0.6 L LED on/off индикатор Должина на кабел: 80 cm Време на подготовка: 25 sec Напон: 240 V Автоматско исклучување за 9мин

АСПИРАТОР ЗА ВО КУПАТИЛО AIRCOOL 120ММ

650 ден со ДДВ
Проток: 95 m³ / h - 280 m³ / h Дијаметар на цевката 10 cm Моќ: 8 W Ниво на бучава: 26,5 dB Фреквенција на ротација: 2400 вртежи во минута Номинален напон: 230/50 V / Hz

БОЈЛЕР TING BVE 100 2SKP 100Л КОМБИНИРАН СТРУЈА-ПАРНО-СОЛАРНА

20000 ден со ДДВ
Капацитет 100 L Моќност:220 V Грејач 2500 W Степен на заштита од влага: IP24 Анти корозивен систем-Магнезиум Казан: Инокс

ДВОЕН Т РАЗДЕЛНИК CML6338-1 16A250V

120 ден со ДДВ
Двоен разделник
Број на гнезда:2
Максимално оптеретување:16A/3500W
Напон:250v
Боја:бела

ДЕТСКА ЗАШТИТНА КАЦИГА ANDREA RED

799 ден со ДДВ
Детската заштитна кацига е наменета со цел да се зголеми безбедноста
и заштитата на вашето дете на возраст помеѓу 3 и 9 години.
Оваа кацига е наменета за употреба кога детето користи велосипед,
скејт борд или ролерки.
КАЦИГАТА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ПРИ КОРИСТЕЊЕ НА МОТОРНИ ВОЗИЛА.
Кацигата има заштитни ремени и прилагодувач (тркалце)
според големината на главата.
Од внатрешната страна кацигата е поставена со удобен заштитен слој,
а од надворешната страна има 6 отвори кои овозможуваат проток на воздух,
со што детето помалку се поти

ДЕТСКО СЕДИШТЕ ЗА ВЕЛОСИПЕД ELIBAS BEIGE

2499 ден со ДДВ
Детско седиште за велосипед ELIBAS BEIGE
Детското седиште ELIBAS BEIGE е наменето за деца на возраст од 3 до 6 години,
но не потешки од 22 килограми. Ова седиште се монтира на задната рамка
од велосипедот со дијаметар помеѓу 30 и 40mm
преку пластични
и галванизиран челик отпорен на удар и сето тоа со цел да му даде сигурност
и безбедност на вашето дете. Седиштето има и воздушно перниче кое
го спречува потењето на вашето дете во топлите денови