Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР СЕЦКО RUSSELL HOBBS ЕKSPLOR 22220-56

1195 ден со ДДВ
Моќност:70W Капацитет на сад:500ml(340ml употреблив капацитет) Сечила:нерѓосувачки челик Додатоци безбедни за миење во машина Безбедносен капак за заклучување Копче за почеток на работа Нелизгачи ногари,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ RUSSELL HOBBS 21350 56

1995 ден со ДДВ
Моќност:300W Брзини:2 Сечило:нерѓосувачки челик Додатоци:2 сада со поклопци Капацитет на секој сад:600ml Додатоци безбедни за перење во машина Гумени ногарки за подобра стабилност Боја: бело-зелена

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ RUSSELL HOBBS 22250 56

2195 ден со ДДВ
Моќност:500W Брзини:2 Пулс функција Капацитет на садот:1.5l Отвор за додавање состојки при блендирање Сечило:двострано изработено од нерѓосувачки челик Гумени ногарки Простор за намотување на кабел Боја:бела

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ RUSSELL HOBBS 22850-70

2590 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
1 литар/контејнер од 0,5L
360 ?C
база
Сино осветлување при вриење
Скриен грејач
Отстранлив филтер
Вклучувајќи го BRITA MAXTRA филтерот
Складиште за кабел

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ RUSSELL HOBBS 19630 70

1385 ден со ДДВ
Максимален капацитет: 1,7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200W Показател на нивото на водата On/Off копче соп пилот светилка Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Компактно постоље со простор за складирање на кабелот Ротирачка база 360? Модерен ергономски дизајн Гумирани ногарки

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ RUSSELL HOBBS 20090 70

1795 ден со ДДВ
Максимален капацитет: 1,7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2400W Показател на нивото на водата On/Off копче соп пилот светилка Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Компактно постоље со простор за складирање на кабелот Ротирачка база 360? Модерен ергономски дизајн Гумирани ногарки

МИКСЕР RUSSELL HOBBS EXPLOR 22230-56

1195 ден со ДДВ
Моќност:125W Брзини:5 Турбо копче Mаталки за мешање и матење:2 Маталки за тесто Маталки изработени од нерѓосувачки челик Боја: бело-зелена

СОКОВНИК RUSSELL HOBBS 20366 56

3995 ден со ДДВ
Mоќност:550W Регулирање на брзината Брзини:2(тврдо и меко овошје) Капацитет на садот за сок:700ml Капацитет на сад за отпадоци:2l Материјал:нерѓосувачки челик Дијаметар на инка:75mm Безбедносен прекинувач Гумирани ногарки Лесно чистење Боја:црвено-црно

ТОСТЕР СЕНДВИЧ RUSSELL HOBBS 17936 56

995 ден со ДДВ
Moќност: 700W Боја: inox Нелепливи плочи лесни за чистење Светлосен индикатор Рачка која е ладна на допир Гумирани ногарки Можност за заклучување