Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР СЕТ SIEMENS MQ67110 + МИКСЕР MQ96500 + СЕЦКО MR008B1

6995 ден со ДДВ
Рафиниран дизајн, максимална удобност, одлични перформанси Блендер Моќност: ‎750 W Миксер Моќност: ‎500 W Сецко Моќност: ‎400 W

ПЕГЛА НА ПАРЕА SIEMENS TB 26110

1195 ден со ДДВ
Моќност: 2000W Иноксова плоча Капацитет на резервоарот за вода: 290ml Вертикален испуст на пареа Функција на самочистење Систем против создавање на бигор.