Се прикажуваат 1–24 од 34 резултати

Прикажи 9 24 36

UV LED ЛАМБА ЗА КОМАРЦИ CAMRY CR 7937

1149 ден со ДДВ
UV LED светилка со бранова должина 395nm Ефикасна заштита од инсекти USB-приклучок, со вклучен микро USB кабел Површина на работа до 100 m2 Тивко работење: 45 dB Моќност на уредот: 2.5 W Номинален излез: DC 5V 1A Димензии: 12 x 12 x 22.2 cm

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА CAMRY CR 4482

1079 ден со ДДВ
Капацитет до: 7 јајца Автоматско исклучување со звучен сигнал Приготвување: меко, средно, тврдо Мерна чаша со игла за пункција Максимална моќност: 450 W Моќност: 350 W

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО CAMRY CR 4802

4359 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Брзини 2: напред-назад. Сита 3 од 3 mm: Фина мрежа, филер за полнење колбаси и за паштети. Цедалка 5mm: средна мрежа за овошје, зеленчук, котлети, јаткасти плодови и др. Цедалка 7mm дебела мрежа за мелење месо Сечила 3: тенко, дебело, сецкано.

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА CAMRY CR2821

2319 ден со ДДВ
Сечила: Титаниум Моќност: 35W Тивок мотор: 60dB Вртежи: 2500 min 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Прстен за подесување димензии: 0.8-2mm 2 Батерии кои се менуваат Време на работа: 40 min Додатоци: четка, ножици, масло

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ CAMRY CR 4458

1639 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготвува пуканки со топол воздух за приближно 2,5мин Без користење на масло Проѕирен капак со интегрирана лажица за полнење Оn-off копче Гумени ногарки

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

1999 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W Капацитет на шише: 500 ml Тивок DC мотор Турбо функција LED осветлување Ножеви од нерѓосувачки челик Шише без Бисфенол А

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4050

1795 ден со ДДВ
Моќност:500W Капацитет на бокал:1,5l Брзини:2 Пулс функција Стаклен бокал Можност за дробење на мраз Сечило:нерѓосувачки челик

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4058

2999 ден со ДДВ
Минимална/Максимална моќност: 500/1500W Поставки на брзини: 2 Вртежи во минута: 20000 Сечилa од нерѓосувачки челик: 2 Капацитет на стаклен сад: 1.5l Капацитет на стаклена мелница: 210 ml Пластична мерна чаша: 60 ml Можност за дробење на мраз Пулс функција/Без BPA

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4069

1495 ден со ДДВ
Моќност:500W Капацитет на чашите:600/470ml Материјал на чашите:високо квалитетна пластика(bpa free) Додаток на чашите за пиење Лесен за чистење Нож од нерѓосувачки челик Боја:зелена

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1253

1999 ден со ДДВ
Моќност: 2200W/220-240V Автоматско исклучување Капацитет мин/макс: 0.5L/1.7L Звук: при вклучување и зовривање Грејач и куќиште: нерѓосувачки челик LED: промена на бои зависно од температурата Одржување на топлина: 2 часа на 85°C

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1254

799 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Kапацитет: 1.7L Скриен грејач Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Ротирачка база 360° Анти-калциум филтер

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1255 БЕЛ

1149 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Kапацитет: 1.7L Скриен грејач Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Ротирачка база 360° Анти-калциум филтер

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1255 ЦРН

1039 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Kапацитет: 1.7L Скриен грејач Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Ротирачка база 360° Анти-калциум филтер

ЕЛЕКТРИЧЕН ЕКСПРЕС ЛОНЕЦ CAMRY CR 6409

6199 ден со ДДВ
Моќност: 1500W Капацитет: 6L Автоматски програми:8 Одложен старт Тајмер Внатрешен сад што може да се отстрани од не'рѓосувачки челик Функција за готвење под притисок Функција на бавно готвење Функција за задржување на водата Додатоци: сад за готвење
мерна чаша и лажица

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ CAMRY CR 2158

359 ден со ДДВ
Брзина: 22.000 вртежи во минута
Напојување: 1LR03 батерија (AAA)
Вклучени 2 (две) дополнителни четки
Одлична за патување
бидејки има капак
Елегантен изглед

ЗВУЧНИК БЛУТУТ CAMRY CR 1165

2319 ден со ДДВ
FM радио Bluetooth конекција Автоматско пребарување на станици USB полнач Отстранлив приклучок Вградена батерија Вградена светилка

ЗВУЧНИЦИ CAMRY CR 1139 ПЛАВИ

2499 ден со ДДВ
Два звучници RMS: 5W Стерео LCD дисплеј Радио FM PLL USB/MP3/AUX Bluetoot

ИНДУКЦИСКО РЕШО CAMRY CR 6505

3699 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Висока енергетска ефикасност Моќност: 1500 W LCD дисплеј Тајмер до: 2 часа Големина на чинија: 281 x 270 mm Двонасочно прилагодување на температура или моќност

ПАТНА ПЕГЛА НА ПАРЕА CAMRY CR 5024

999 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W Не леплива плоча Рачка на преклопување Прилагодување на температира

ПЕГЛА ЗА КОСА CAMRY CR 99

795 ден со ДДВ
Моќност: 180W Бели керамички плочи Подесување на температурата од 130 до 210° Можност за работа на пареа Модерен ергономски дизајн Кабел за напојување со кука за закачување

ПЕГЛА НА ПАРЕА CAMRY CR 5018

1499 ден со ДДВ

Моќност: 3000 W
Капацитет на садот за вода: 320 мл
Керамичка навлака на плоча
Вертикално пеглање
Систем за само чистење
Систем против создавање на каменец
Систем против капење
Автоматско исклучување

Функции:

*Anti-Drip е функција која се користи за пегање на ниска температура за да не дојде до оставање на дамки на облеката.
*Можноста за вертикално пеглање.
 Идеална за пеглање на завеси кои се веќе поставени
 Или пак да ги направите последните корекции на облеката што е на закачалка
*Anti-Calc е специјален филтер што ја омекнува водата. Овој филтер е траен и нема потреба да се заменува.
*Self-cleaning - Функцијата за самочистење,
 Функција која овозможува да се отстранат сите соли и минерали што се 
 наталожени во комората за пареа за време на пеглањето, тоа значително го продолжува животниот век на уредот.

ПЕГЛА НА ПАРЕА CAMRY CR 5025

1599 ден со ДДВ
Моќност: 300w Керамичка плоча 235 x 122 mm Систем против создавање на каменец Систем против капење Самочистење Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без пареа Функции: *Anti-Drip е функција која се користи за пегање на ниска температура за да не дојде до оставање на дамки на облеката. *Можноста за вертикално пеглање. Идеална за пеглање на завеси кои се веќе поставени Или пак да ги направите последните корекции на облеката што е на закачалка *Anti-Calc е специјален филтер што ја омекнува водата. Овој филтер е траен и нема потреба да се заменува. *Self-cleaning - Функцијата за самочистење, Функција која овозможува да се отстранат сите соли и минерали што се наталожени во комората за пареа за време на пеглањето
тоа значително го продолжува животниот век на уредот.

ПЕГЛА НА ПАРЕА СО ПОСТОЉЕ CAMRY CR 5027

6490 ден со ДДВ

Моќност:2600W
Керамичка плоча
Капацитет на резервоарот за вода: 1,6л
Максимална стапка на пареа: 85g / min
Континуирана пареа: 30g / min
Притисок на пареата: 4 ba
Систем за самочистење
Систем против бигор
Може да се користи хоризонтално и вертикално пеглање

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ CAMRY CR 7960

7999 ден со ДДВ
Моќност: 45W / 170m3h Ниво на бучава (CADR): 40-55dB Тајмер (1, 4, 8, 12 ч.) Ноќен тивок режим Големина на просторијата: 30m2 Функција за јонизација/RESET Димензии: 321x210x523 mm