Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN BT 3021 BLK-BTGRN

3295 ден со ДДВ
Време на полнење 10 ч Работен напон 100 - 240 V Тежина 210 g Технологија на батерии за полнење NiMH Карактеристики Се перат Напојување (LOV) на полнење Должина на сечење (макс.) 10 mm Должина на сечење (мин.) 0,5 mm Број на нивоа 20 Напојување преку батерија што се полни Тример за брада

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ BRAUN HC 5010 MN

3495 ден со ДДВ
Ултра остри заштитени сечила Моќна двојна батерија Полнење на батерија:8h Работа:50мин Тип на батерија:Ni-MH

ДЕПИЛАТОР BRAUN LS 5103 PINK

2795 ден со ДДВ
Тример Вид на системот за бричење:Тример заоблена глава Начини на бричење: Сува Чистење на единицата за бричење: Под проточна вода Напојување на батерии AA Ергономска рачка копче вклучено/исклучено Перење под вода: Само глава

ДЕПИЛАТОР BRAUN SE 1170 DELUX EVERSOFT

2195 ден со ДДВ
Систем за отстранување на влакна Брзина: 1 Aдаптер од 12 волти Четкичка за чистење Боја: бела Гаранција-2 години

ДЕПИЛАТОР BRAUN SE 3380 PINK L-B

3295 ден со ДДВ
Ролери за масажа Систем со 20 пинцети Персонализирање на брзината Ракавица за ладење Совети за SoftLift четкичка за чистење на пинцетите Гаранција-2 години

ТРИМЕР BRAUN MGK 3020

3195 ден со ДДВ
Шест работни места во еден уред Четири чешли за должина од 0,5-21 mm во чекори од 0,5 mm 40 минути работа со полнење од 10 часа Остри ножеви

ТРИМЕР BRAUN MGK 3021 BLK-VTGRN

3495 ден со ДДВ
Остри ножеви за рамномерно потстрижување 13 поставки за должина со четири чешли Комплет 6-во-1 40 минути моќно безжично кастрење Размер од 0,5 до 21 мм

ТРИМЕР BRAUN MGK 5080

6695 ден со ДДВ
13 поставки за должина со 4 чешли Комплет 9-во-1 Мотор со автоматско сензорирање Li-ion+ батерија за 150 проценти* подолго време на работа. Напон помеѓу 100V и 240V

ТРИМЕР BRAUN ЗА ЖЕНИ FG1100

2699 ден со ДДВ
Намена 1: за бикини зона
Намена 2: за обликување на веѓите
2 чешлиња за подесување
Четкичка за чистење
Торбичка за складирање
Гаранција-2 години

ТРИМЕР BRAUN ЗА ЖЕНИ LS5160WD

2895 ден со ДДВ
Тример Вид на системот за бричење:Тример заоблена глава Начини на бричење: Сува Чистење на единицата за бричење: Под проточна вода Ергономска рачка копче вклучено/исклучено Можете лесно да го користите во бањата или под тушот за дополнително нежно искуство. 100 водоотпорен