Се прикажуваат 1–24 од 42 резултати

Прикажи 9 24 36

АМОРТИЗАЦИОНИ ВЛОШКИ ЗА ПЕРАЛНА

120 ден со ДДВ
Нелизгави амортизациони влошки Изработени од висококвалитетна гума Одлична амортизација, издржливост и квалитет Едноставни за користење, само ги наметнувате на ногарките Производот може да се користи како стопер на маси и столици Пред да се постават се препорачува машината да се изнивелира

АПАРАТ ПРОТИВ ИНСЕКТИ KF-530 30W

1790 ден со ДДВ
Моќност: 30W/Копче: On-Off Должина: 48 cm/Висина: 24 cm Не содржи штетни хемикалии Безбедна е за луѓето и домашните миленици Лесен е за инсталирање и употреба Просторот што го покрива достигнува и до 45м² Материјали од легура на алуминиум

АСПИРАТОР RG LUX RG 401 CRN

2490 ден со ДДВ

Телескопски аспиратор: RGLUX
Модел: RG401 Црн
Мотори: 2
Вентилатори: 2
Бучност: 55db
Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED
Дијаметар: 120mm
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 550m/3h
Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер со полиуретанска пена

АСПИРАТОР RG LUX RG 401 INOX

2490 ден со ДДВ

Телескопски аспиратор: RGLUX
Модел: RG401 Инокс
Мотори: 2
Вентилатори: 2
Бучност: 55db
Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED
Дијаметар: 120mm
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 550m/3h
Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер со полиуретанска пена

ВГРАДНА ПЛОЧА RGLUX RG 300

5690 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 30 cm Вкупна моќност: 3 kW Грејни зони: 2 Контрола на допир: Touch Control Заштита од деца: Child Lock Тајмер, Pause & Play Кабел за напојување со должина: 1m

ВЕНТИЛАТОР RG LUX 16″ 9155

1490 ден со ДДВ
Вентилатор индустриски 16” Пластична перка Моќност: 40 W Број на брзини: 3 Прилагодлива висина Четири ногарки

ВЕНТИЛАТОР ИНДУСТРИСКИ 18″ 6072

1990 ден со ДДВ
Вентилатор индустриски 18” Метална перка Моќност: 60 W Број на брзини: 3 Прилагодлива висина Кружна подлога Димензии: 62 x 52 x 17 см

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ RG LUX RG 207

1099 ден со ДДВ
Површина за пеглање:33x110cm Практичнен дизајн за лесно пеглање Ногари од високо квалитетен метал Покривка и сунѓер отпорни на топлина
израбитени од 100% памук Стабилна подлога *Избор на дезени

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID

1399 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3 Предни тркала: 2/Задно тркало: 1 RGB LED осветлување на тркалата Рачка со прилагодлива висина до 70 cm Безбедно вртење под агол од 40° Изработен од квалитетна пластика, метал и алуминиумска рамка Максимално оптоварување до 30 kg Возраст: 5+ години Графитен дизајн

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID GREEN-BLACK

1699 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3 Предни тркала: 2/Задно тркало: 1 RGB LED осветлување на тркалата Рачка со прилагодлива висина до 70 cm Безбедно вртење под агол од 40° Изработен од квалитетна пластика, метал и алуминиумска рамка Предно копче за преклопување на рачка Максимално оптоварување до 30 kg Возраст: 5+ години Графитен дизајн

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID PINK-BLUE

999 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3 Предни тркала: 2/Задно тркало: 1 RGB LED осветлување на тркалата Безбедно вртење под агол од 40° Рачка со прилагодлива висина до 70cm Изработен од квалитетна пластика, метал и алуминиумска рамка Максимално оптоварување до 30 kg Возраст: 5+ години Дизајн со цртежи и натписи

ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЕД 26″-55″ 24485

329 ден со ДДВ
Одговара на телевизори од 26"-55" Усогласеност со VESA: 200x200mm, 200x400mm, 300x300mm, 400x400mm Капацитет на носивост: 50 kg Наведнат агол: горе-долу 30⁰ Материјал: Ладно валан челик

ДРЖАЧ ЗА ТВ ЛЕД РОТАЦИОНО 14-42″ 24486

650 ден со ДДВ
Одговара на телевизори од 14"-42" Усогласеност со VESA: 400x400mm Капацитет на носивост: 35 kg Наведнат агол: горе-долу 180⁰ Материјал: Ладно валан челик

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ RGLUX C6340GW

10990 ден со ДДВ
Волумен на релна: 63L Решоа на струја: 4 Релна на cтруја Функции за релната: 3 Број на функции: 6 Тепсиjа: 1/Решетка: 1 Дупло Стакло/Капак

ЕЛЕКТРИЧНА ИНДУСТРИСКА СКАРА MP 60 E

7990 ден со ДДВ
Индустриска скара на струја: MP-60 E Димензии на плотна: 60×45 cm Материјал: Инокс Моќност: 4.400 W

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ RG LUX C 6322 GROWN

9495 ден со ДДВ
Горилници на плин:4 Рерна на Плин/Функции:3 Двојно стакло/Капак Команди:6 Електронско палење на горилниците Тепсија:1/Решетка:1 Капацитет на рерна: 63л

ЛЕД ПАНЕЛ 18W КОЦКА

320 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V Моќност: 18 W Светлина: 6500К Боја на осветлување: бела Боја на рамка: бела

ЛЕД ПАНЕЛ 18W КРУГ

299 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V Моќност: 18 W Светлина: 6500К Боја на осветлување: бела

ЛЕД ПАНЕЛ 24W КОЦКА

499 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V Моќност: 24 W Светлина: 6500К Боја на осветлување: бела Боја на рамка: бела

ЛЕД ПАНЕЛ 24W КРУГ 24466

410 ден со ДДВ
Моќност: 24 W Напон: 220 V Пречник: 300 mm Сила на осветлување: 2280Lm Потрошувачка: 24 kWh/1000h Ладно бело светло: 6000-6500К

ЛЕД РЕФЛЕКТОР 30W

420 ден со ДДВ
Напон: 220 V Моќност: 30 W Ниво на заштита: IP66 Материјал: Алуминиум Извор на светлина: LED Светлосен агол: 120° Осветленост: 90 lm

ЛЕД РЕФЛЕКТОР 50W

499 ден со ДДВ
Напон: 220 V Моќност: 50 W Ниво на заштита: IP66 Материјал: Алуминиум Извор на светлина: LED Светлосен агол: 120° Осветленост: 90 lm

МИНИ ШПОРЕТ RGLUX RG 4004 B

5290 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 40l Функции на рерна: 3 Рингли: 2 /145-1000w/180-1500w Функции на рингли: 3 Горен и долен грејач: 2 Термостат: 300 Димензии на шпорет (ШхВхД): 52х36х48 cm

МИНИ ШПОРЕТ RGLUX RG 4004 W

5290 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 40l Функции на рерна: 3 Рингли: 2 /145-1000w/180-1500w Функции на рингли: 3 Горен и долен грејач: 2 Термостат: 300 Димензии на шпорет (ШхВхД): 52х36х48 cm