Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

КЛИМА MIDEA 7KW MSR-24HRDN1 INVERTER

47500 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 6700/7300W Работна температура: -15 до 43°C Капацитет на одвлажнување: 1.5L/h Тајмер 24h/Турбо/LED/Јонизатор

КОНВЕКТОР БЕЛ MIDEA NDK15-12K

4290 ден со ДДВ
Вклучен далечински управувач Прилагодлива температура: 2 поставки Температурен опсег: мин.5 °C/мак. 35 °C Aвтоматско вклучување/исклучување Моќност: 1500 W 24 часовен тајмер Димензии (ШхВхД) 90х45х24

КОНВЕКТОР ЦРН MIDEA NDK15-12K

4290 ден со ДДВ
Вклучен далечински управувач Прилагодлива температура: 2 поставки Температурен опсег: мин.5 °C/мак. 35 °C Aвтоматско вклучување/исклучување Моќност: 1500 W 24 часовен тајмер Димензии (ШхВхД) 90х45х24