Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА WHIRLPOOL AKT 8190 BA

12999 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Грејни зони 4 2 дупли, 2 единечни Сензорски команди Тајмер/Индикатор Заклучување - заштита од деца Димензии 460x58x510 мм

ВГРАДНА ПЛОЧА WHIRPOOL AKT 8601-IX

14499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Иноксна рамка на плочата Грејни зони 4 Сензорски команди Тајмер/Индикатор Заклучување - заштита од деца Димензии 460x58x510 мм