Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

МИНИ ШПОРЕТ ARIELLI C43 2WN-O

3590 ден со ДДВ
Моќност: 2000W/Грејни зони: 2
Moќност на рингли: 1000W/600W
Капацитет на рерна: 43L
Внатрешно осветлување на рерна
Температура на рерна: 50/250°C
Светлосни индикатори/Термостат
Контролни копчиња за рерна: 2
*Стара залиха
*Оштетување на големата рингла
*Гаранција 12 месеци
20960