Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

САУНДБАР TCL TS 5010

10989 ден со ДДВ
Максимална моќност: 230W Ниво на притисок на звук: 100dB Индикатор/Екран Led/Канали 2.1 CH Идеално за 43" телевизори и поголеми Индикатор на 5 единечни LED диоди Безжичен сабвуфер за дополнителен бас

ТВ ЛЕД TCL 32″ ES560

15490 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm Резолуција на екран: FHD (1366x768) CPU CORE 4 / Android 8.0 Oreo RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Фреквенција на панелот: 60 Hz VESA: 100 × 100

ТВ ЛЕД TCL 40″ ES560

19990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 40″/101cm Резолуција на екран: FHD (1920x1080) CPU CORE 4 / Android 8.0 Oreo RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Фреквенција на панелот: 60 Hz VESA: 100 × 100

ТВ ЛЕД TCL 43″ P615 4K ANDROID

23999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/108cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Дисплеј: LED UHD Smart DTV RAM: DDR3-1866 / Меморија: 2 GB Фреквенција на панелот: 95 Hz Приклучок: HDMIx3/USB×31/AV/Port ОС: Android P

ТВ ЛЕД TCL 50″ P715

30489 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/126cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Процесор: ARM Cortex-A55 Оперативен систем (ОS): Android TV Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0 VESA standard: 400×200

ТВ ЛЕД TCL 50″ P725

29999 ден со ДДВ
Резолуцијa: 49.5″ 127cm(3840×2160)4K UHD Оперативен систем: Android 11 Процесор: 4-јадрен ARM Cortex-A55 1300MHz RAM: 2 GB / Меморија: 16 GB Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 Приклучок: LAN/WiFi/Bluetooth 5.0/USB/HDMI 2.0 x3 VESA standard: 200×300/Refresh rate:60Hz

ТВ ЛЕД TCL 55″ P715

35999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/139cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Процесор: ARM Cortex-A55 Оперативен систем (ОS): Android TV Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0 VESA standard: 400×200

ТВ ЛЕД TCL 55″ P725

33999 ден со ДДВ
Резолуцијa: 54.6″ 140cm(3840×2160)4K UHD Оперативен систем: Android 11 Процесор: 4-јадрен ARM CortexA55 1300MHz RAM: 2 GB / Меморија: 16 GB Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 LAN/WiFi/Bluetooth 5.0/USB/HDMI 2.0 x3 VESA standard: 200×300/Refresh rate: 60Hz